Rusijos damos ant raudono kilimo prarado drovumo jausmą

rusaites vidujeAna Gračevskaja ir Olga Buzova (dešinėje). Foto: instagram.com

Nors praėjusį savaitgalį Maskvoje praūžę „Russian Musicbox“ muzikiniai apdovanojimai toli gražu nėra patys svarbiausi, tačiau ant raudono kilimo netrūko tokių viešnių su tokiais apdarais, jog buvo galima įtarti, kad viskas vyksta ne Rusijos sostinėje, o vakarietiškose popkultūros šventovėse – Londone, Niujorke arba Los Andžele.

Šį kartą pirmuoju smuiku grojo dvi gana skandalingos dailiosios lyties atstovės – buvusi televizijos laidų vedėja Olga Buzova, kuri po skyrybų su futbolininku Dmitrijumi Tarasovu, itin sėkmingai pradėjo dainininkės karjerą ir pagal savo honorarų dydį lenkia ne vieną Rusijos popscenos superžvaigždę, bei televizijos laidų vedėja ir rašytoja Ana Gračevskaja.

Ją labiausiai išgarsino romanas ir vedybos su 35 metais vyresniu humoristinio žurnalo „Jerelašas“ kūrėju Borisu Gračevskiu. Judviejų santykiai nutrūko 2014-aisias, po ketverius metus trukusių santykių. Buvę sutuoktiniai pateikė skirtingas versijas, kodėl nutrūko judviejų santykiai: Ana Gračevskaja teigė, jog buvęs vyras nevertino jos kaip kūrėjos, o pats Borisas Gračevskis teigė, jog po dukrelės gimimo sutuoktinė visa galva nėrė į naktinį gyvenimą, tad judviejų vaiku labiausiai teko rūpintis jam bei jo motinai.

Top! Tai bent nuotaka! Greta Lebedeva pasipuikavo svaiginančiomis kūno linijomis

Top! Pribloškiančių suknelių fotosesijoje išsiskyrė N.Šiaudikytė: biustas veržėsi iš iškirptės

Po skyrybų Ana Gračevskaja ilgai vieniša nebuvo – netrukus ją pastebėjo krepšininkas Artiomas Kuziakinas, po kurio laiko tapęs antruoju jos vyru.

Nors abi moterys jau yra peržengusios trisdešimtmečio slenkstį, tačiau tai nė kiek nesutrukdė joms pademonstruoti visą savo lakią fantaziją – moterys lyg susitarusios nusprendė šokiruoti „Russian Musicbox“, ant raudono kilimo pasirodžiusios vilkėdamos permatomus kombinezonus bei juodas kelnaites.

Ana Gračevskaja, prie kurios kūno jau ne kartą buvo prisilietę plastinės chirurgijos meistrai, dar ir savo užpakaliuką išrietė, kuomet dėl nežinomų priežasčių staiga užsimanė pabučiuoti raudoną kilimą – tad nenuostabu, kad pastarąsias dienas Rusijos žiniasklaidos priemonės tiesiog ošia, aptarinėdamos šių dviejų damų pasirodymus ant raudono kilimo.