Monikai Šalčiūtei atsirado rimta varžovė: nevengia net kadrų iš lovos

karolina pKarolina Meschino. Foto: www.instagram.com/karolinameschino/

Nors Monika Šalčiūtė kol kas dar neprarado populiariausios socialinių tinklų lietuvaitės titulo, tačiau, ko gero, jau dabar turėtų susirūpinti savo paskyrų turiniu, mat jai ant kulnų mina ne viena išvaizdi tautietė, o bene labiausiai aktyviai į populiarumo viršūnę veržiasi neseniai Milane stilistės išsilavinimą įgijusi turtingų tėvų atžala Karolina Meschino.

Mergina puikiai supranta, kaip galima šiandien išnaudoti ir net įdarbinti savo populiarumą, kuris socialinių tinklų dėka šiandien ne vienos įžymybės traktuojamas kaip vienas pajamų šaltinių.

Top! Bikinį vilkinčiai keturių vaikų mamai Jurgitai Krivickienei – komplimentų jūra

Top! Iš sporto klubo išlindusi Indrė Burlinskaitė sužėrėjo stilingos damos įvaizdžiu

Karolina puikiai suvokia, kad vien trumpomis žinutėmis bei pastebėjimais populiarus socialinėje žiniasklaidoje nebūsi, tad jos paskyros mirgėte marga nuo pačių įvairiausų nuotraukų ir ne tik. Tačiau K. Meschino nusprendė žengti toliau ir šį kartą savo sekėjams leido pasigėrėti atostogų, Prancūzijoje praleistų kartu su mylimuoju Jonu Misevičiumi bei keliais draugais, nufilmuotomis akimirkomis.

Atostogų filmukas trunka pusaštuntos minutės, per kurias žiūrovai puikiai gali susipažinti, kaip pramogauja auksinis jaunimas. Šuoliai į baseiną, seksualūs maudymosi kostiumėliai, pašėlę vakarėliai ir net pikantiški kadrai iš lovos – nenuostabu, kad tokie atostogų įspūdžiai, patalpinti populiarioje vaizdelių peržiūros platformoje „YuoTube“, surenka daugiau peržiūrų nei garsių atlikėjų vaizdo klipai.