Katie Price grįžta į sceną: 39 metų modelio koziriu tapo išryškintas biustas

katie pKatie Price. Foto: instagram.com/officialkatieprice/

Žymusis britų modelis Katie Price, anksčiau žinoma kaip Jordan, vėl atsidūrė Didžiosios Britanijos žiniasklaidos dėmesio centre. Vietoje nenustygstanti 39 metų moteris po ilgesnės pertraukos nusprendė paragauti popmuzikos žvaigždės duonos ir įrašė kūrinį „I Got You“.

Savo karjerą 1996 metai pradėjusi nuo erotinių fotosesijų milijoniniu tiražu leidžiamame britų bulvariniame dienraštyje „The Sun“, Katie Price sparčiai kopė populiarumo laiptais – išvaizdi bei charizmatiška mergina nestokojo ne tik vyrų dėmesio, bet ir verslumo. Efektingos fotosesijos, romanai ir išsiskyrimai su garsiais vyrais, plastinės operacijos pavertė ją viena labiausiai apkalbamų (o apkalbos, žinia, tiesus kelias į populiarumą) Didžiosios Britanijos moterų. Savo žinomumą Katie Price puikiai išnaudojo leisdama savo autobiografijas (jų pasirodė net kelios) bei knygeles vaikams (moteris augina penkias atžalas). Nemažai pinigų ji užsidirbo leisdama kvepalų serijas, o apskritai Katie Price turtas vertinamas 45 milijonais dolerių.

Galima spėti, kad ir naujasis jos kūrinys „I Got You“, kurio pristatymą lydėjo, kaip jau tapo įprasta, efektinga fotosesija, papildys modelio kišenes. Beje, prieš dvylika metų Katie Price, debiutavusi scenoje, vos neišvyko į „Eurovizijos“ finalą – savo šalies atrankos konkurse ji liko antra. Vėliau su savo tuometiniu vyru, dainininku Peteriu Andre, ji išleido duetų albumą „A Whole New World“, kuris Didžiojoje Britanijoje pelnė platininio disko apdovanojimą. 2010 metais moteris išleido singlą „Free to Love Again“, ir štai dabar, po septynerių metų pertraukos vėl nusprendė grįžti į sceną.

Išvydus, kaip dabar atrodo Katie Price, drąsiai galima konstatuoti: 39 metų moteris nesunkiai gali sudaužyti ir perpus už ją jaunesnių vyrukų širdis.

katieKatie Price. Foto: instagram.com/officialkatieprice/