Rusų TV žvaigždę daužo smūgiai: nuo pikantiškų nuotraukų iki intymių oligarchų norų

borisova 1170 pradziaDana Borisova. Foto: instagram.com/danaborisova_official/

Rusijoje įsiplieskė didžiulis skandalas, kurio epicentre atsidūrė 41 metų buvusi televizijos laidų vedėja Dana Borisova. Sudėtingo likimo moteris įtariama siūliusi intymias paslaugas Šiaurės Osetijos (Rusijos Kaukazo regionas) oligarchams – pati Dana Borisova tokią informaciją neigia, tačiau patvirtino, kad prieš kurį laiką internete pasklidusiose pikantiškose nuotraukose yra įamžinta ji.

Prieš kelias dienas Rusijos žiniasklaidoje kilo didžiulis triukšmas, kuomet keli portalai paviešino, kaip manoma, Danos Borisovos ir vieno oligarcho pokalbio „What's App“ programėlėje išklotinę, iliustruotą apsinuoginusios televizijos laidų vedėjos nuotrauka. Pokalbio išklotinė primena filmų suaugusiems turinį, joje minimi keturi tūkstančiai dolerių, už kuriuos Dana Borisova neva patenkintų slapčiausius oligarcho norus.

Rusijos pramogų versle dalyvaujančios moterys neretai susiduria ir su šantažu, ir su pikantiškų nuotraukų vagystėmis bei iš piršto laužtomis melagingomis istorijomis. Tačiau Danos Borisovos atvejis kiek sudėtingesnis – 41 metų moteris vos prieš kelis mėnesius grįžo iš Tailando, kur pusmetį gydėsi nuo priklausomybės narkotikams, ir nors grįžusi namo ji vienoje populiarioje televizijos laidoje pasakojo, jog jai pavyko atsikratyti žalingų įpročių ir vėl pradėti blaiviai gyventi, netrūksta abejojančių jos žodžiais.

Štai kadaise buvusi jos artima draugė, tam tikruose Maskvos turtingųjų sluoksniuose besisukanti Aliona Kravec savo paskyroje socialiniame tinkle brūkštelėjo: „Jei jau būti sąžiningai – aš turėjau visą pluoštą jos panašių veiksmų įrodymų, bet manau, kad tai demonstruoti ir griauti Danos gyvenimą būtų žema iš mano pusės. O štai kaip viskas susiklostė – vis dėlto kažkas nutekino informaciją apie netinkamą elgesį. Taip kad išvados tokios – nekask duobės kitam, nes pats įkrisi“.

borisova 1170Dana Borisova. Foto: instagram.com/danaborisova_official/

Pasirodo, prieš kelis mėnesius Dana Borisova jai priekaištavo dėl netinkamo gyvenimo būdo – mat ji teigė sužinojusi, jog Alina Kravec Kaukazo regione gyvenantiems turtuoliams siūlė ne tik savo, bet ir Danos Borisovos intymias paslaugas, tai yra, socialiniame tinkle užsiėmė sutenerės veikla pačiai Danai Borisovai net nežinant.

Sausio mėnesio pabaigoje Dana Borisova ir Aliona Kravec (abi moterys išsiskyrusios, augina dukras ir mėgsta prabangų gyvenimo būdą) susirėmė žodinėje dvikovoje Andrejaus Malachovo laidoje „Tiesioginis eteris“ ir panašu, kad šis karas, kuriame naudojama jau ir sunkioji artilerija, tik dar labiau įsisiūbuoja.

Tiesa, pati Dana Borisova dabar jaučiasi rami. „Galiu pasakyti, kad nuotraukos, paplitusios internete, yra mano (mėgstu savo figūrą, ypač viršutinę dalį. Nuotraukas siųsdavau, tačiau ne dėl tos siekiamybės, kuria dabar mane kaltina. Nenoriu atgailauti ir teisintis dėl to, ko nebuvo. Nepadorūs susirašinėjimai yra, žinoma, „feikas“ ir naudingi tiems, kurie nori mane matyti išvestą iš pusiausvyros. Nesulauksite! Aš esu blaivi, sužinojau, kas yra mano tikri draugai, nepatikėję geltonąja spauda“, - savo paskyroje rašė pastaruoju metu sudėtingą gyvenimo periodą išgyvenusi Dana Borisova.

Savo kūrybinį kelią ji pradėjo vos pabaigusi mokyklą ir įstojusi į žurnalistiką Maskvos M. Lomonovoso universitete – aštuoniolikmetė mergina laimėjo konkursą televizijos laidos „Kariuomenės žurnalas“ vedėjos pareigos užimti. Sulaukusi dvidešimties ji įsiamžino „Playboy“ žurnalo fotosesijoje – po kilusios triukšmo buvo atliktas tarnybinis patikrinimas ir Dana Borisova kuriam laikui turėjo palikti laiką, tačiau netrukus į ją sugrįžo ir vedė ją dar aštuonerius metus, iki 2005 metų.

Moteris buvo ištekėjusi du kartus – antroji jos santuoka su verslininku Andrejumi Tiščenka truko vos aštuonis mėnesius. Apie Danos Borisovos priklausomybę visuomenė sužinojo praėjusių metų pavasarį, kuomet A.Malachovo laidoje televizijos laidų vedėjos mama paatviravo, kad jos dukra yra narkomanė. A.Malachovas bei dar keli pramogų pasaulio žmonės dar tą pačią dieną nuskubėjo į Danos Borisovos namus ir įkalbėjo ją važiuoti į Tailandą, teigdami, jog ten bus filmuojamas naujas šou.

Jau vėliau, Dana Borisova, sužinojusi, kad iš tiesų jos ten laukia gydymas, labai pyko ant savo kolegų, tačiau vėliau prisipažino, kad šis žingsnis ją išgelbėjo nuo pražūties. „Man liko gyventi keliolika dienų, pabaiga galėjo ateiti bet kurią akimirką. Aš saujomis gėriau migdomuosius, užsigerdama juos alkoholiu. Stipriai rizikavau užsnūsti ir nebeprabusti“, - viename interviu apie šokiruojančius pramogų pasaulio užkulisius pasakojo Dana Borisova.

borisova 1170 2Dana Borisova. Foto: instagram.com/danaborisova_official/