Sukrečiantis Gintarės Karaliūnaitės atvirumas: kūdikio netektis ir patirtas smurtas

gk 1170Gintarė Karaliūnaitė. Foto: LNK

„Aš bijau, kad jis išsiveš vaiką. Didžiausias man košmaras – ta moteris, kurios dukrą išsivežė į Vokietiją. Tai Vokietija dar netoli, susikraučiau lagaminus ir išvažiuočiau paskui vaiką dar tą patį vakarą, ir mano mama išvyktų paskui. O Kanada juk gerokai toliau. Ir nereikia manęs gailėti, nes verkiu. Kas ką nori, tą tegu ir galvoja, nors ir tai, kad verkiu siekdama sukelti gailestį ar vardan reklamos. Tiek to, bet tylėti daugiau ne tik negaliu, bet ir nenoriu...“ – pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje sunkiai tramdydama ašaras pasakojo dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.

39-erių dainininkė Gintarė Karaliūnaitė, kalbėdama prieš kamerą, visuomet labai atvira, ji šneka drąsiai, mėgsta pajuokauti. Tačiau šis jos interviu, kaip pati sako, buvo duotas iš baimės.

Prieš savaitę jai teko į namus kviesti policijos pareigūnus, nes sutuoktinis, trejais metais jaunesnis kanadietis Marcas Andre-Canuelis, bandė jėga patekti į namus. Kol kas skyrybos nėra įvykusios, tačiau jau trejus metus su trečiuoju sutuoktiniu ir beveik ketverių metų dukrytės tėvu ji nebegyvena kartu todėl, kad, anot Gintarės, santuokoje patyrė psichologinį ir fizinį smurtą.

„Policiją galėjau ir turėjau kviesti bent tris kartus, tačiau vis neišdrįsdavau iš baimės... Nenorėjau, kad tai nagrinėtų spauda, bijojau visuomenės spaudimo ir nuostatų, kad gavusi į kailį esu pati kalta“ – pasakojo dainininkė.

Duodama atvirą interviu dainininkė prisiminė ne tik savo meilės istorijos su trečiuoju jos vyru tapusiu kanadiečiu pradžią, bet ir skaudžią netektį – Gintarė prieš pat vestuves sužinojo, kad laukiasi, tačiau jau po poros savaičių ją ištiko persileidimas. Likimas jai buvo palankus – netrukus moteris sužinojo, kad ji vėl laukiasi. Tačiau po dukrelės gimimo poros santykiai pradėjo šlyti, o viena priežasčių tapo Marco ne itin atsakingas požiūris į tėvystę: kartą jį grįžusi namo rado sutuoktinį su draugeliais apsirūkiusį žolės, o vaiką nenurengtą ir pavojingai sukaitusį. Tačiau tai buvo palyginti tik nekaltas epizodas palyginus su vėlesniu nutikimu, kuomet per kilusį buitinį konfliktą sutuoktinis ėmė ją smaugti – iš jo glėbio moteris ištrūko tik per laimingą atsitiktinumą.