Lietuvos kontrastai: pavydaus mylimojo vos nesudeginta, fitneso gražuolė sužėrėjo ant raudono kilimo

fitpradzia 1170Ilona Kokoš. Foto: glossy.lt

Kartais gyvenime būna ir taip – vos prieš savaitę Lietuvos ir Europos fitneso čempionė Ilona Kokoš tik per plauką išvengė baisios lemties: atstumtas mylimasis, vos prieš kelis mėnesius grįžęs iš įkalinimo įstaigos, patykojęs užpuolė išvaizdžią moterį, išlipusią iš taksi automobilio, apipylė benzinu ir jau taikėsi uždegti žiebtuvėlį.

Tragedijos pavyko išvengti tik drąsaus taksisto dėka, spėjusio išmušti žiebtuvėlį ir užlaužti sveiką nuovoką praradusiam piktadariui ranką. Visa ši drama vyko mažamečio Ilonos Kokoš vaiko akivaizdoje.

fit 1170Ilona Kokoš. Foto: glossy.lt

Praėjus savaitei po šio įvykio, sulaukusio didžiulio atgarsio šalies žiniaskaidoje, Ilona Kokoš vėl sulaukė stulbinančio dėmesio, tačiau šį kartą ypač malonaus. Efektingų kūno linijų moteris tapo, ko gero, didžiausiu praėjusį sekmadienį vykusių „Žmonių“ apdovanojimų šventės raudonojo kilimo atradimu. Akinančiai balta suknele, siekiančią žemę, pasipuošusi moteris atrodė taip stulbinančiai, jog iš karto iš žiniasklaidos atstovų lūpų pasipylė ir komplimentai, ir lyginimai su buvusia aktoriaus Sylvesterio Stallones žmona Brigitte Nielsen, taip pat pasižymėjusia ypač efektinga išvaizda. 

fit2 1170Ilona Kokoš. Foto: glossy.lt

fit3 1170Ilona Kokoš. Foto: glossy.lt