Skyrybos tobulų formų nesugadino: lenkės kūnas pliaže traukė žvilgsnius

krupa 1170 mazasJoanna Krupa. Foto: instagram.com/joannakrupa/

Lenkų kilmės gražuolei ir mados industrijos garsenybei Joanai Kruppai praėję metai susiklostė nesėkmingai – po ketverių metų draugystės ir dešimtį metų besitęsusios santuokos ji ir amerikiečių verslininkas, kelių klubų valdytojas Romainas Zago, pasuko skirtingais keliais.

Balandžio mėnesį savo 39-ąj gimtadienį švęsiančiai Joanai Kruppai tai buvo žiaurus smūgis: per kelis mėnesius užtrukusį skyrybų procesą sudužo jos tikėjimas, kad ir pramogų pasaulyje galima sukurti tvirtą šeimą, be to, taip ir neišsipildė jos didžiausia svajonė – sutuoktiniui padovanoti berniuką ir mergaitę.

Top! 2018-ieji Evelinai Young prasidėjo įspūdingai: lietuvaitės grožis virš angelų miesto

Top! A. Voločkova pabėgo nuo žiemos: apnuogintas kūnas kelia susižavėjimą

 

Vis dėlto, praėjus didžiajai širdgėlai, Joanna suprato, kad blogiausias dalykas, kuris jai gali nutikti – užsidaryti tarp keturių kambario sienų. Kai gyveni visai netoli šniokščiančio vandenyno, būtų nuodėmė neišnaudoti jo teikiamų privalumų. Ir štai Joanna vėl džiugina Majamio paplūdimiuose žvaigždes tebemedžiojančius paparacius. Tiesa, anksčiau Joanna Krupa nesibodėdavo į vandenyno bangas nerti vilkėdama Ievos kostiumą, bet ir dabar galima plika akimi įsitikinti, jog net ir daužant likimo smūgiams, lenkaitė sugebėjo išsaugoti fantastiškas kūno formas.

krupa 1170Joana Kruppa. Foto: instagram.com/joannakrupa/