Ugnės Skonsmanaitės sugrįžtuvės: tyla truko dvejus metus

ugne 1170 pradziaUgnė Skonsmanaitė. Foto: glossy.lt

Vienas didžiausių praėjusį šeštadienį prasidėjusios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos konkurso siurprizų – ypatingo populiarumo kiekvieną kartą sulaukiančio šou vedėjų pora. Šį kartą valdyti „Eurovizijos“ laivo vairą patikėta itin dažnai televizijoje pastebimam aktoriui bei humoristui Mantui Stonkui ir po dvejus metus trukusių atostogų eterin sugrįžusiai buvusiai MTV mergaitei Ugnei Skonsmanaitei.

Prieš dešimt metų tuomet vos aštuoniolikos sulaukusi Ugnė vos per kelias dienas tapo bene labiausiai apkalbama Lietuvos mergina – MTV konkursą laimėjusi ir populiarios televizijos veidu bei pagrindine vedėja tapusi Ugnė ėmė sparčiai kopti populiarumo laiptais. Vis dėlto, priešingai nei daugelis jos cecho kolegių, mergina nesiveržė į vakarėlius ir nesistengė bet kokia kaina patekti į žurnalo viršelį – jai kur kas mielesnės pasirodė politologijos studijos bei gyvi roko muzikos grupių koncertai.

Po MTV Ugnė Skonsmanaitė dar ilgai vedė bulvarinę LNK laidą KK2, o vėliau beveik dvejiems metams dingo ir iš eterio, ir iš žiniasklaidos priemonių dėmesio. Ir štai dabar ji vėl švyti televizijos eteryje – tiesa, kur kas labiau subrendusi, pasipuošusi Juozo Statkevičiaus kurtu kostiumėlį. Ir vis dėlto tai pati Ugnė – profesionaliai valdanti mikrofoną, vykusiai atsišaudanti į Manto Stonkaus replikas ir kartais kerinčiai šyptelinti. Tikėkimės, kad kuo toliau, tuo labiau Ugnė Skonsmanaitė maloniai stebins „Eurovizijos“ žiūrovus.

ugneUgnė Skonsmanaitė. Foto: glossy.lt

ugne2Ugnė Skonsmanaitė ir Mantas Stonkus. Foto: glossy.lt