Valinskų porai – itin nepatogūs klausimai: nuo sekso iki ligų

valinsk pInga ir Arūnas Valinskai su Džilda ir Orestu Vaigauskais. Foto: TV3

30 metų drauge gyvenantys Inga ir Arūnas Valinskai tikina durimis trankę ne kartą, o laimingos santuokos receptą siūlo tokį – visada stovėti ant skyrybų slenksčio. Nepaisant nesutarimų, durų trankymų, nekalbadienių ir nelovadienių, jie drauge buvo visuose gyvenimo etapuose: tiek šou pasaulyje, tiek politikoje, tiek audringuose vakarėliuose. Vieną tokį Valinskai surengė ir „Legendinių legendų“ vedėjams.

Kaip linksminasi ŠBR‘ai (šou biznio rykliai) panorusiems sužinoti Orestui ir Džildai Vaigauskams, teko gerokai paraudonuoti ir paryčiais paslapčia sprukti iš Valinskų namų. Žiūrovai pamatys ne tik itin intymias vakarėlio detales ir įsilinksminusių įžymybių aistringus šokius, bet ir Oresto kritimą veidu į mišrainę. Nekaltai ir subtiliai prasidėjęs pokalbis įspūdinguose Ingos ir Arūno Valinskų namuose baigėsi nežabotomis linksmybėmis.

Valinskai Orestui ir Džildai atskleidė itin netikėtas gyvenimo drauge detales. Pasirodo legendinė šou pasaulio pora pykstasi rimtai ir kartais ilgai – būna, kad nekalba visą savaitę. „Namas didelis, galima ir nesusitikti“, – sako Arūnas Valinskas. Tam reikalui Inga Arūnui net papūgą padovanojo – kad turėtų su kuo pakalbėti, kai juodu susipyksta. Arūnas atskleidžia, kad, jo manymu, nuolatinis buvimas ant skyrybų slenksčio skatina stengtis išsaugoti santuoką ir pasakoja, jog ne kartą jie su Inga skyrėsi ir vėl taikėsi. „Visko buvo, esu ir pas alpakas nakvojęs“, – sako Arūnas, mat prie jų namų gyvena būrelis švelniavilnių alpakų. Tačiau Orestas su Džilda nebūtų legendos, jei nepaklaustų to, ko kiti  nedrįsta, todėl jau šį vakarą Valinskai atskleis ir tai, ar juos tenkina seksualinis gyvenimas, ir ar jie vis dar riaumoja sekso metu kaip tie liūtai, apie kuriuos kuriamas laidas garsina Inga Valinskienė.

Vis dėlto keisčiausio ir netikėčiausio klausimo konkursą bent šioje laidoje laimėjo Džilda, rėžusi: „O kokiomis ligomis esate sirgę?“ Valinskams beliko nuolankiai atskleisti savo ligos istorijas ir pripažinti, kad tai tikrai pirmas kartas, kai gauna tokį klausimą.

Ožka ir ožiu vienas kitą meiliai vadinantys Arūnas ir Inga neslepia, kad periodas, kai jie buvo politikoje, jiems buvo itin keistas. Inga sako, jog drauge su Arūnu į politiką ėjo tik dėl to, kad geriau pati suprastų, kas ten vyksta, ir ko jos vyras ten veržiasi. O ko labiausiai iš Ingos laukė tuometiniai Seimo nariai? Šią detale Arūnas atskleis tik „Legendinių legendų“ žiūrovams.

Kas atsitiko Arūno Valinsko plaukams? Kurią savo karjeros dalį labiausiai vertina Inga? Ko labiausiai gėdijosi Arūnas, kai buvo Seimo pirmininkas? Kuris šuo prišlapino Oresto batą? Kaip Inga įaudrino Orestą? Visos ŠBR‘ų Arūno ir Ingos Valinskų paslaptys – jau šį vakarą 20 val. laidoje „Legendinės legendos“ per TV3.