Pasakiškos Ingos Budrienės vestuvės: deimantais nusagstytas žiedas ir 30 kilogramų sverianti suknelė

 budriai pInga ir Darius Budriai. Foto: asmeninis albumas

Pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidos „Nuo... Iki...“ žiūrovai galėjo pasigrožėti vaizdais iš verslininkų Ingos ir Dariaus  Budrių vestuvių puotos Maljorkoje. Pirmą kartą bažnytinės santuokos įžadus davę kauniečiai pravirkdė ceremonijos svečius. D.Budrys pasakojo, kad jei ne jam padarytas makiažas gal ir jis būtų nubraukęs ašarą.

„Išpudravo taip, kad atrodžiau kaip iš karsto išlindęs“, - juokavo Darius. Tuo metu išskirtiniais šeimos švenčių scenarijais garsėjanti Inga džiaugėsi ne tik švente, bet ir nauju žiedu. Prieš penkiolika metų vyro dovanotą vestuvių žiedą papuošė net dvidešimt deimantų.

Top! Eglės Jakštytės poilsis Turkijoje: maudymukas išryškino dailias kūno linijas

Top! Irina Shayk sužėrėjo: jos „eksas“ Cristiano Ronaldo turi ko pavydėti

„Už kiekvienus bendro gyvenimo metus – po vieną deimantą“, - teigė Inga ir pasidžiaugė, kad vyras išpildė nepigiai kainavusi  jos prašymą.

Penkiasdešimt baltai apsirengusių svečių, iš Lietuvos atgabenti paauksuoti stalo įrankiai ir per trisdešimt kilogramų sverianti jaunosios suknelė bei kolonas puošiančios gėlės iš natūralaus šilko - ir tai tik kelios Budrių šventės detalės. Kauniečių pora šiai progai negailėjo nei fantazijos, nei laiko, nei pinigų.

budriai vidujeInga ir Darius Budriai. Foto: asmeninis albumas