Amerikos turtuolio dovana mylimajai Urtei – prabangus BMW automobilis

aaron pAaronas Perezas. Foto: instagram.com/aaronasperezas/

Amerikietis milijonierius Aaronas Perezas LNK laidos KK2 žurnalistams atskleidė, kad jam tenka išleisti nemenkas sumas lepinant savo sužadėtinę lietuvaitę Urtę. Paskutinė Aarono dovana sužadėtinei – naujas sportinis automobilis BMW. „Jis kainavo apie 55 tūkstančius eurų, nebuvo labai brangus“, – antradienį parodytoje laidoje sakė Aaronas.

Jis atskleidė, kad automobilis buvo staigmena merginai. „Pastačiau automobilį priešais namus, ji tuo metu buvo sporto klube, o grįžusi namo, pastebėjo. Urtė nežinojo, kieno šis automobilis, todėl palikau raštelį, kuriame parašiau, kad jai reikia apsisukti ir kas bus už tavęs – tai tavo, o raktai pašto dėžutėje. Tuomet suprato, kad tai mano staigmena“, –sakė A. Perezas.

„Ji išlepinta, ji dabar turi „Rolex“ laikrodį, labai prabangų žiedą, ji turi dizainerių kurtus rankinukų, įvairiausių apyrankių“, – antradienio vakarą laidoje KK2 per LNK kalbėjo A. Perezas.

Vyras pasakojo nuolatos nerimaujantis dėl Urtės, mat bijantis, kad jos nenuviliotų kiti vyrai, todėl tenka ją lepinti ir stebinti brangiomis dovanomis. „Mėgstu stebinti, bet ne per daug. Nenoriu jos sugadinti, nenoriu išlepinti per daug“, –pasakojo A. Perezas.

Urtė šiuo metu gyvena Los Andžele, o daugelis apie tokį gyvenimą galėtų tik pasvajoti. „Ji jau turi draugų, eina į sporto klubą, eina apsipirkinėti, mokosi gaminti, vedžioja šunį, kuriasi savo gyvenimą. Labai miela tai stebėti“, –laidoje KK2 kalbėjo A. Perezas.

Aaronas atskleidė, kad jo ir gražuolės Urtės vestuvės įvyks tuomet, kai tik jai sukaks aštuoniolika metų. „Palauksim, kol jai sueis 18 metų, ir labai greitai susituoksim, tikriausiai Lietuvoje. Norėčiau, kad tai įvyktų Klaipėdoje prie jūros. Noriu surengti labai dideles ir prabangias vestuves pajūryje“, –pasakojo A. Perezas.