Į A. Jagelavičiūtės užimamą sostą nusitaikiusi Karolina: „Buvau kompleksų bomba“

mes pKarolina Meschino. Foto: TV3

Kone 100 tūkst. sekėjų turinti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino (merginai jau visai nedaug trūksta, kad pagal gerbėjų skaičių prisivytų legendinę stilistę ir nuomonės formavimo lyderę Agnę Jagelavičiūtę)  šiandien vadinama jaunosios kartos stiliaus ikona. Dar prieš keletą metų mergina, kamuojama paauglystės kompleksų, net neįsivaizdavo, kokia laiminga bus šiandien. Jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ K. Meschino atsivers apie sunkią paauglystę, ypatingą ryšį su šeima ir viską pakeitusią meilę ūkininkui Jonui.

Visada besišypsanti ir energinga socialinių tinklų žvaigždė K. Meschino laidos komandą pakvietė į naujuosius savo namus, įsigytus kartu su mylimuoju  Jonu. Šiandien mergina švyti ir laidos žiūrovams pasakos, kad pastarieji metai buvo vieni geriausių. Tačiau vėliau mergina pripažins, kad tokia laiminga toli gražu nebuvo visada. Karolina papasakos apie sudėtingą paauglystę, ją kamavusius kompleksus ir net atliktą plastinę operaciją.

Top! Nomeda Marčėnaitė paatviravo apie skyrybas: santuoką išardė kita moteris

Top! Eglės Jakštytės poilsis Turkijoje: maudymukas išryškino dailias kūno linijas

„Buvau kompleksų bomba. Šešiolikos metų netgi vaikščiojau pas psichologą. Nemokėjau tvarkytis su emocijomis“, – apie skaudžius išgyvenimus atviraus mergina. Ką tik baigusi stilistės mokslus Milane ir būdama tik dvidešimt dvejų metų, mergina save išlaiko pati. Nors kilusi iš turtingos šeimos, tačiau K. Meschino tikins nuo mažens žinojusi pinigų vertę.

„Su tėvais turėjome susitarimą – kai baigsiu mokslus, užrišim visus finansus ir aš išsilaikysiu pati“, – pasakos jaunoji stilistė. Visada nuoširdi ir atvira K. Meschino papasakos ir apie savo ypatingą ryšį su šeima. Mergina prisipažins, kad sulaukusi septyniolikos suprato, jog geresnės draugės už mamą niekada neras.

Laidai „Raudonas kilimas" socialinių tinklų žvaigždė K. Meschino atskleis visą susipažinimo istoriją su mylimuoju ūkininku Jonu. Nors iš pirmo žvilgsnio mylimieji atrodo visiškai skirtingi, K. Meschino tikins, kad be galo džiaugiasi radusi tokį vyrišką mylimąjį.