Intymi O. Tabakovo žmonos išpažintis: nėštumą nutraukė nenorėdama sugriauti svetimos šeimos

zudina pMarina Zudina. Foto: instagram.com

Žinomo rusų aktoriaus ir režisieriaus Olego Tabakovo sutuoktinė Marina Zudina, sutikusi tapti Boriso Korčevnikovo programos „Žmogaus likimas“ viešnia, ryžosi atskleisti ir gana intymiais savo gyvenimo detales.

82 metų Olego Tabakovo, sovietinio kino mėgėjams puikiai pažįstamo iš vaidmenų kino juostose „Dvylika kėdžių“, „Gyvieji ir mirusieji“, „D'Artanjanas ir trys muškietininkai“ bei kitose, asmeninis gyvenimas ilgą laiką buvo slepiamas po devyniais užraktais ir tuo dar įdomesnis visuomenei. 1994 metais, kuomet subyrėjo dvidešimt penkerius metus trukusi jo santuoka su du vaikus jam padovanojusia aktore Liudmila Krylova, Rusijos visuomenė buvo šokiruota. Tačiau dar didesnis smūgis jos laukė, kuomet nepraėjus nė metams O. Tabakovas vedė trisdešimt metų jaunesnę savo buvusią studentę Mariną Zudiną.

Ir štai, tik dabar, praėjus keliasdešimčiai metų, Marina Zudina papasakojo kai kurias gana intymias savo ir O. Tabakovo draugystės detales. M. Zudina ir O. Tabakovas susipažino netrukus po to, kai mergina, baigusi mokyklą, įstojo mokytis aktorinio meistriškumo, o jos grupės vadovu ir buvo O. Tabakovas – vedęs vyras, dviejų vaikų tėvas ir tikra sovietinio teatro ir kino žvaigžde.

Audringas ir slaptas jų romanas netruko įsiliepsnoti, o po beveik dešimties metų draugystės įsimylėjėliai susituokė. Antroji žmona Olegui Tabakovui taip pat padovanojo du vaikus. Tiesa, jų galėjo būti trys, tačiau pirmąjį nėštumą moteris nutraukė.

Taip jau išėjo, kad aš negalėjau sau leisti pagimdyti kūdikį – nenorėjau sugriauti svetimos šeimos. Be to, nebuvau brandi. Jei būčiau buvusi pasiruošusi turėti kūdikį ir prisiimti atsakomybę, nesvarbu, kokia situacija tuo metu būtų buvusi - būčiau gimdžiusi. Mes abu dėl to gailėjomės, tačiau tai buvo tik mano sprendimas“, - intymiai išpažinčiai apie nutrauktą nėštumą ryžosi M. Zudina. Po to, kai O. Tabakovo ir M. Zudinos draugystė buvo oficialiai įteisinta, pora susilaukė berniuko ir mergaitės.