Justinui Jankevičiui būsimąją širdies damą pakviesti į pasimatymą pavyko tik iš trečio karto

jank pJustinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė. Foto: glossy.lt

Televizijos laidų vedėjo ir humoristo Justino Jankevičiaus pristatinėti nebereikia – vieną populiariausių ir talentingiausių šalies TV veidų gatvėje atpažįsta kiekvienas. Dažnai apie savo asmeninį gyvenimą nedaugžodžiaujantis vyras pirmą kartą sutiko duoti itin atvirą interviu TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“.

„Man visą laiką labai patiko prajuokinti žmones. Kiek aš save prisimenu, aš visą laiką jausdavau didžiausią malonumą tada, kai man pavykdavo ką nors prajuokinti“, – apie savo tikrąjį pašaukimą pasakojo laidų vedėjas. Puikios, sportiškos išvaizdos J. Jankevičius sakė, kad darbas televizijoje visuomet buvo jo svajonė ir būtent tai tada dar visai jauną ir „žalią“ televizijoje Justiną paskatino atsikratyti daugiau nei 40 kg. „Svėriau beveik 120 kilogramų, bet tada numečiau iki 79 kg ir įgavau formą, kokios neturėjau nuo kokių 17 metų. Kad ir kaip ten bebūtų, tavo išvaizda yra tavo darbo įrankis“, – pasakos J. Jankevičius.

Niekuomet apie savo asmeninį gyvenimą ir santykius nepasakojantis J. Jankevičius tik laidai „Raudonas kilimas“ atskleidė jo ir 2012 metais konkurse „Mis Lietuva“ pirmąja vicemis tapusios ir Lietuvai konkurse „Mis visata“ atstovavusios gražuolės, šokių mokytojos G. Mikalauskytės pažinties istoriją. Žinomas vyras atviravo - į pasimatymą G. Mikalauskytė sutiko nueiti tik iš trečio karto. „Ji daro labai didelę auką draugaudama su manimi, aš jai dėl to labai dėkingas“, – pasakojo J. Jankevičius.