Įžymybės prabilo apie savo darbus

bunke pNatalija Bunkė. LNK nuotr.

Penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ Natalija Bunkė pristatė savo naują verslą, susijusį su dirbtinėmis gėlėmis. Moteris sakė, kad idėja kilo netikėtai. „Užsiimu dirbtinių gėlių kompozicijomis. Iš pradžių pasigaminau sau, ir draugai iškart pradėjo prašyti, kad pagaminčiau ir jiems. Tai palaipsniui išsivystė į verslą“, - kalbėjo N. Bunkė.

Natalija pasakojo, kad ši veikla jai yra maloni. „Man tai patinka. Sėdžiu namuose ir dėlioju tas puokštes, jos visada gaunasi skirtingos“. Laidoje garsi atlikėja sakė, kad darbas jai nėra svetimas dalykas. Natalija atskleidė, kad dirba nuo 14 metų. „Niekada neteko būti bedarbe. Nuo mažens esu veikli, mane tėvai taip išmokė. Nuo 14 metų dirbu ir pati užsidirbu. Būdama 16 metų susitaupiau pirmajam muzikiniam centrui. Tėvai man mokėjo minimalius pinigus už darbus“, - sakė Natalija Bunkė.

Laidoje taip pat dalyvavo ir Londone gyvenanti Agnė Stumbrė, kuri atskleidė, kad per mėnesį uždirba daugiau kaip 4 tūkst. eurų. „Padedu apsiprekinti moterims, kartu su jomis einu į parduotuves ir joms padedu išsirinkti rūbus, pati kuriu rūbus ir dar turiu saloną. Rūbų spintos sutvarkymas kainuoja apie 100 eurų, o valanda apsiprekinimo – apie 50 eurų“, - kalbėjo A. Stumbrė.