Tai bent Radvilės gimtadienis: nuo pavojingos fotosesijos iki neįveikiamos vakarienės

labut pradziaiRadvilė Labutytė. Asmeninio albumo nuotr.

„Kai kompiuterio ekrane peržiūri nuotraukas, viskas atrodo tiesiog tobula, o to, kokioje pavojingoje vietoje vyko fotosesija, nė labai atidžiai žiūrėdamas nepastebėsi!“, - šypsodamasi pasakojo modelis Radvilė Labutytė, neseniai grįžusi iš atostogų Šri Lankoje, kur atšventė 26 – ąjį savo gimtadienį.

Jai teko ne tik ramiai pasivaikščioti Indijos vandenyno pakrante ar paplaukioti baseine, bet ir pusvalandį kopti itin stačia bei aukšta uola. Iš oro modelį fiksavo dronas, todėl pavojinga kelionė tik dar labiau apsunko – teko slidžiu bei akmenuotu paviršiumi stengtis žengti grakščiai. Prisimindama žygį į uolos viršūnę, pašnekovė ne sykį krūpteli. Ypač tuomet, kai atmintyje iškyla stipraus vėjo artyn pučiamo filmavimo įrenginio vaizdai.

labut 1Radvilė Labutytė. Asmeninio albumo nuotr.

„Jis kelis kartus į mane trenkėsi, todėl iš netikėtumo suklupau. Gerai, kad tuomet nestovėjau ant skardžio krašto“, - sakė R. Labutytė. Daug po pasaulį darbo reikalais keliaujantis modelis patikino – tokio aštraus maisto ir banguoto vandenyno, kaip Šri Lankoje, jai neteko matyti niekur.

labutyte 2Radvilė Labutytė. Asmeninio albumo nuotr.

Per gimtadienį tradiciniame, atokiame restorane, kur vyko nacionalinės muzikos koncertas, sukaktuvininkei patiekta dvylikos patiekalų vakarienė. R. Labutytė gailisi, kad jai, nors ir aštraus maisto gerbėjai, dėl itin aitraus valgio skonio taip beveik niekuo ir neteko pasimėgauti.

„Pirmą kartą girdėjau dainuojant „Su gimtadieniu!“ sinhalų kalba. Deja, nieko iš to teksto pakartoti nesugebėčiau“, - juokėsi R. Labutytė.

labut3Radvilė Labutytė. Asmeninio albumo nuotr.