Gytis Paškevičius paatviravo: tuoktis ryžosi vos po trijų pažinties mėnesių

paske pradziaiGytis Paškevičius. TV3 nuotr.

Vienas ryškiausių visų laikų lietuvių dainininkų Gytis Paškevičius savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, tačiau tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jis sutiko atverti ne tik Zarasų rajone esančios sodybos duris, bet ir širdį. Žinomas kūrėjas laidoje prisiminė ir savo karjeros pradžią, ir šou verslo šalyje pradžią, ir lemtingą pažintį su žmona Rugile.

Legendinių romansų atlikėjas G. Paškevičius su beveik dešimčia metų jaunesne žmona skaičiuoja jau 25-erius bendro gyvenimo metus. Apie asmeninius santykius iki šiol neatviravęs dainininkas gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ pasakojo, jog savo būsimą žmoną sutiko restorane, kur ji atlikdama praktiką dirbo padavėja. Gytis atskleis įdomų faktą – susituokti su Rugile jiedu nusprendė vos po trijų mėnesių draugystės.

Šiais laikais, kai skyrybos jau nieko nebestebina, tokia ilgalaikė santuoka kai kam gali pasirodyti neįtikėtina. Gytis neslepia – tarp jų su žmona buvo ir tebebūna visko, tačiau gyvenimo be vienas kito jie neįsivaizduoja.

„Aš – ne dovanėlė… Su savo ambicijomis ir kitais dalykais... Daug kas klausia, ar ir namuose aš dainas žmonai dainuoju. Ne, namuose aš esu eilinis, normalus žmogus, kaip ir visi. Jei aš su ta romantiška gaidele gyvenčiau ir šeimoje, tai aš visiškai nublūsčiau“, – pasakojo žinomas dainininkas.

Atvirame interviu laidoje „Raudonas kilimas“ G. Paškevičius prisipažino niekada nesvajojęs apie pilnas koncertų sales, o pirmąsias dainas jis kūrė negalvodamas, ar sulauks klausytojų dėmesio. Tačiau būtent Gytis buvo pirmasis Lietuvos atlikėjas, surengęs koncertų turą didžiausiose šalies arenose.

Tąsyk bilietai į koncertus buvo iššluoti. Gytis itin pagarbiai žvelgia į savo kūrybos gerbėjus, eidamas į sceną nori parodyti jiems geriausia, ką gali, todėl antram tokiam subrandintam ir išgrynintam turui G. Paškevičius ryžosi praėjus kone šešeriems metams – šį rudenį žinomas muzikantas didžiąsias arenas vėl drebins jausmingomis savo dainomis.

Daug kam gali pasirodyti, kad tokie patyrę muzikantai kaip Gytis visai nesijaudina prieš pasirodymus. Tačiau G. Paškevičius atskleis – iki šiol prieš lipant į sceną jam vis dar linksta kojos: „Visą laiką linksta kojos. Visą laiką... Aš nekenčiu scenos ir labai bijau, bet tik iki tol, kol išeini. Kai išeini į sceną, pradedi dainuoti, tada viskas, čia –TAVO“ , – atskleis vienas garsiausių visų laikų lietuvių muzikantų.