Manto Cicino gyvenimo svarstyklės

sunenas pradziaiMantas Cicinas. LNK nuotr.

Anglijoje lietuviai dirba ne tik statybose ar fabrikuose, šioje šalyje gausu lietuvių, kurie savo talentu ir gebėjimais tampa vis ryškesnėmis žvaigždėmis svečioje šalyje. Vienas tokių pavyzdžių – Ryčio Cicino sūnėnas Mantas, kuris yra sparčiai populiarėjantis dainininkas.

Mantas į Angliją atvyko ne savo noru, kai būdamas 18–metis sukėlė avariją, per kurią sudaužė savo mamos mašiną ir dar kelias, turėjo padengti 15 tūkstančių litų nuostolius. „Tiesiog neapskaičiavau kelio dangos, dar buvau be teisių, atsitrenkiau į kitą mašiną ir padariau avariją, apgadinau porą automobilių, teko viską kompensuoti“, - šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK pasakos Mantas.

Vos atvykęs į Angliją Mantas sunkiai dirbo, kad tik grąžintų skolas. „Fiziškai darbas tikrai labai sunkus, man reikėdavo dėlioti dėžes, jos keliaudavo iš konvejerio, jos būdavo išplautos, o mums reikėdavo jas surūšiuoti ir išstumdyti“, - pasakos Mantas.

Gražinęs skolas Mantas nebenorėjo daugiau dirbti fabrike. Vaikinas susipažino su savo meile Jolanta ir pradėjo drauge su ja dainuoti lietuvių baruose ir gimtadieniuose.

Vėliau Mantas tapo nekilnojamojo turto bendrovės vadovu, jis pats prižiūri prabangius apartamentus Londone. Mantas turi pasirūpinti, kad atėjus klientui apartamentai būtų tvarkingi.

Štai šitas būstas kainuoja ne vieną, ne du ir ne tris milijonus svarų“, - atidarydamas vienos iš savo vilų duris KK2 žurnalistams, pasakos Mantas. Visą reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.