Buvusi ruso oligarcho žmona: „Pusę dienos praleidžiu tam, kad būčiau graži“

marinka pradziaiMarinika Smirnova. LNK nuotr.

Šį trečiadienio vakarą populiarioje LNK laidoje KK2 - išskirtinis interviu su gražuole multimilijoniere Marinika Smirnova. 2008 metais Marinika tapo „Mis Rusija“ konkurso nugalėtoja ir iki šiol dirba modeliu. „Bet dirbu tik tuomet, jeigu man patinka brendas. Jei nepatinka rūbas, jo nedemonstruosiu“, - atviraus žinoma moteris.

Anksčiau Marinika buvo ištekėjusi už Rusijos oligarcho Timūro Artmejevo, o po skyrybų gavo 20 milijonų svarų palikimą ir būstą karališkajame Kensingtono rajone. „Pusę dienos praleidžiu tam, kad būčiau graži. Atsikeliu 6.30 val., nes turiu dukrą, jai į mokyklą 8.30 val. Vėliau grįžtu į lovą ir miegu iki 11 valandos“, - laidoje kalbės rusė.

Dar visai neseniai Marinika draugavo su garsiu britų aktoriumi Jonathan Rhys Meyersu. Anot rusės, dėl to ji nuolatos buvo persekiojama žurnalistų ir fotografų. „Išėjome iš namų Šiaurės Londone ir paparaciai sėdėjo aplink mūsų namą. Jie pradėjo fotografuoti, aš buvau šoke, nežinojau, ką pasakyti. Jie tiesiog sėdėjo ir laukė. Kad ir su kokia mergina jis išeitų, jie vis tiek lauktų“, - laidoje KK2 kalbės M. Smirnova.

Moteris išgarsėjo tuomet, kai pasirodė televizijos realybės šou „Meet The Russians“, kuriame buvo pagrindinė veikėja.„Šou vis dar rodo Europos Sąjungoje. Buvau pagrindinis personažas. Jie manęs labai norėjo“, - laidoje kalbės gražuolė. Be to, Marinika sako, kad jai labai patinka Lietuva. „Buvau Vilniuje, ten puiku. Visi buvo tokie draugiški, kaip ir mano šalyje Rusijoje. Aš myliu Lietuvą“, - kalbės M. Smirnova.

marinka dideleMarinika Smirnova. LNK nuotr.