Pavasarį pasitinkanti Vita Jakutienė įsidrąsino: nuogybes pridengė žvaigždutėms

vita 1170 anonsVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Buvusi „pupytė“, o dabar stilingų drabužių krautuvėlės „Dolce Vitta Boutique“ šeimininkė bei trijų vaikų motina Vita Jakutienė jau drąsiai skelbia pavasarį – tuo galima įsitikinti išvydus jos nuotraukas, publikuojamas socialinių tinklų paskyrose.

Prieš kelerius metus Vita dėl savo seksualaus įvaizdžio ir meilės istorijų su kriminalinio pasaulio žmonėmis praktiškai neišlįsdavo iš naujienų portalų antraščių. Dabar gi moteris mėgaujasi ramiu gyvenimu, bet pramoginio pasaulio spindesys taip pat nelieka pamirštas. Tiesa, kol kas moteris į populiariosios muzikos sceną negrįžta, tačiau apie save pamiršti neleidžia – Vita reguliariai savo paskyrose skelbia gana seksualias nuotraukas, taip tarsi reklamuodama savo parduodamus drabužius, tačiau taip pat ir pademonstruodama savo kūno linijas, kuriomis ji, trijų vaikų mama, iš tiesų gali didžiuotis.

vita 1170 1Vita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Pastarąsias dienas savo sekėjų būrį moteris džiugindavo gana drąsiomis suknelėmis, išryškinančiomis moteriškus privalumus. O tikra bomba tapo nuotrauka, kurioje Vita mūvi tik džinsinius šortukus, nuogą krūtinę pridengusi nuotraukų redagavimo efektais – panašiais netyčia apsinuoginusias žvaigždes „dangsto“ ir didžiosios žiniasklaidos priemonės.

vita 1170Vita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/