Po patirto smurto buvusi repo žvaigždės mylimoji internetą užkariavo karštomis nuotraukomis

dap 1170 introDaphne Joy. Foto: instagram.com/daphnejoy/

Prieš šešerius metus modelis Daphne Joy ir tuo metu populiarumo aukštumose nardęs reperis 50 Cent susilaukė sūnelio Sire, ir, atrodė, kad jų meilės istorija tęsis ilgai. Tačiau ši iliuzija greitai sudužo – 50 Cent dar kartą įrodė, jog ne veltui jis vadinamas praktiškai nesuvaldomu: vaiko motinai teko patirti reperio smurto ir judviejų meilė išgaravo kaip dūmas.

Paniekinta, palikta ir viena auginanti naujagimį – prieš šešerius metus mama tapusiai Daphne Joy gyvenimas toli gražu neatrodė šviesus, tačiau...Daphne Joy tapo pavyzdžių tų moterų ir merginų, kurių gyvenimą aukštyn kojomis apvertė socialiniai tinklai. Kai tik ėmė populiarėti „Facebook“, o vėliau ir „Instagram“, jauna mamytė nutarė čia savo draugėms pademonstruoti kaip po gimdymo atrodo jos figūra.

dap 1170Daphne Joy. Foto: instagram.com/daphnejoy/

Viskas prasidėjo kaip žaidimas, o šiandien Daphne Joy turi per milijoną savo sekėjų. Skaičius, lyginant su kai kuriomis kitomis popkultūros žvaigdėmis galbūt ir nėra įspūdingas, tačiau jos gerbėjų ratas yra ištikimas ir vartotojiškas. Todėl Daphne Joy ypač vertinama gundančių apatinukų bei maudymosi kostiumėlių rinkoje – ypatingai moteriškos modelio linijos traukia įvairią klientūrą. O ten kur klientai – ten ir padorūs kontraktai, leidę Daphne Joy pasijusti savarankiška, stipria moterimi, kuri pati gali rinktis savo gyvenimo kelią, kuriame, reikia tikėtis, nebepasitaikys smurtaujančių vyrų.

dap 1170 2Daphne Joy. Foto: instagram.com/daphnejoy/

dap 1170 3Daphne Joy. Foto: instagram.com/daphnejoy/

dap 1170 4Daphne Joy. Foto: instagram.com/daphnejoy/