Tai bent suknelė: internautai Eveliną Young apipylė komplimentais

evelina 1170 anonssEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Ratus ruošk žiemą, o roges – vasarą“ - šia liaudies išmintimi, panašu, vadovaujasi dainininkė Evelina Young, savo drabužių spintą papuošusi nauja vasariška suknele. Tiesa, Kalifornijoje, kur štai jau pora metų yra įsikūrusi Evelina, lietuvišką žiemą suku įsivaizduoti, tačiau prarasti mados tendencijų pulso jokiu būdu negalima.

Žinoma, suknelėmis, jei tik jos visiškai neatidengia kūno, šiais laikais mažai ką nustebinsi, tačiau Evelina, pasipuošusi avietinės spalvos išmarginta „Nakdfashion“ suknele, sukėlė tikrą furorą skaitmeniniame pasaulyje – vos tik moteris nuotrauką, kurioje ji demonstruoja savo naująją suknelę, paskelbė savo paskyroje, Evelinos sekėjai vienas po kito ėmė žerti komplimentus bei pagyras ir jai, ir suknelei.

Ir iš tiesų, galima drąsiai teigti, kad jei Evelina, pasipuošusi tokia suknele, būtų pražingsniavusi svarbiausių Lietuvos pramoginių renginių - „Žmonių“ bei „M.A.M.A“ apdovanojimų raudonu kilimu, ji tikrai būtų patekusi tarp stilingiausių šventės dalyvių, o gal net būtų paskelbta ir vakaro diva. Reikia tikėtis, jog kitąmet įvyksiantys renginiai jau sulauks gražuolės viešnios iš Amerikos.

evelina 1170Evelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/