Tik su maudymuku pozavusi Oksana Pikul pritrenkė natūralaus grožio vertintojus

pikul anonsine 1170Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: instagram.com/oksanapikuljasaitiene/

Viena labiausiai apkalbamų šalies garsenybių, dainininkė bei visažistė Oksana Pikul-Jasaitienė išgyvena ne patį sėkmingiausią gyvenimo etapą – jos ir sutuoktinio, krepšininko Simo Jasaičio santykiai štai jau kurį laiką taip ir lieka įtempti, ir jau senokai vos ne kiekvieną dieną aptariami prie kavos puodelio – drama popmuzikos gražuolės ir krepšininko šeimoje persikėlė į viešą erdvę, kur vos ne kiekvienas pilietis jaučia pareigą išdėstyti savo nuomonę.

Rodos, tokiu atveju būtų geriausia susikrauti daiktus ir kuriam laikui pabėgti į šiltus kraštus nuo lietuviško sniegingo pavasario bei apkalbų, tačiau tvirtu charakteriu garsėjanti Oksana Pikul-Jasaitienė, panašu, kol kas negalvoja savo sutuoktiniui pasiųsti kokią nors atsitraukimo žinią.

Top! Rusų TV žvaigždę daužo smūgiai: nuo pikantiškų nuotraukų iki intymių oligarchų norų

Top! Naujose nuotraukose Monika Šedžiuvienė spinduliuoja drąsa: moteris atsisakė liemenėlės

Greičiau priešingai. Socialinių paskyrų naršytojai gavo lengvą šoką, kuomet Oksanos paskyrose socialiniuose tinkluose išvydo gana karštą fotosesiją, kuria moteris reklamavo „Iris Body boutique“ maudymosi kostiumėlius. Fotosesija pavyko gana netradicinė – aiškiai galima apžiūrėti ne tik maudymosi kostiumėlį, bet ir pasigrožėti Oksanos kūno linijomis. Įdomiausia, jog šį kartą buvo apsieita be fotoredagavimo programų, tad moteriško grožio vertintojai turėjo galimybę įvertinti ne techninėmis priemonėmis paredaguotą, o natūralų O.Pikul-Jasaitienės grožį.

pikul1Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: instagram.com/oksanapikuljasaitiene/

pikul2Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: instagram.com/oksanapikuljasaitiene/

pikul3Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: instagram.com/oksanapikuljasaitiene/

pikul4Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: instagram.com/oksanapikuljasaitiene/