Naujose nuotraukose Monika Šedžiuvienė spinduliuoja drąsa: moteris atsisakė liemenėlės

monika 1170 anonsasMonika Šedžiuvienė. Foto: Adam Aleksejevič.

„Šis kūrinys – apie viltį, naują meilę ir gyjančias širdies žaizdas. Žmonės taikosi su praradimais, o užvėrus vienas duris – atsiveria kitos“, – taip naują savo dainą „Bandysiu“ apibūdina Monika Šedžiuvienė, kurios skyrybos su sutuoktiniu Andriumi Šedžiumi sukrėtė pramogų pasaulį.

Kūrinį jai parašė prodiuseris Paulius Jasiūnas, su kuriuo M. Šedžiuvienė dirba nebe pirmą kartą – dainų autorius sukūrė ir debiutinę dainininkės dainą „Sustabdyk“. Duetą su Audriumi Janoniu neseniai pristačiusi ir solinę veiklą atnaujinusi Monika Šedžiuvienė taip pat dainuoja grupėje OMG . Tarp kūrybos ir motinystės, atlikėja dirba ir vizažiste – savo rankomis puošia ir padeda pabrėžti klienčių grožį.

monika 1170Monika Šedžiuvienė. Foto: Adam Aleksejevič.

„Nesu iš tų moterų, kurios gali tik sėdėti namuose. Manau, kad man, kaip ir daugumai mamų, norisi realizuoti save įvairiose veiklose, dirbti mėgstamus darbus, kurie atskleidžia mano asmenybę“, – sako moteris. Naujausios M. Šedžiuvienės fotosesijos autorius – Adam Aleksejėvič, su kurio atlikėja jau yra pažįstama.

„Su Monika dirbu ne pirmą kartą. Iš tiesų, ji stipriai pasikeitė – laisvai jaučiasi prieš objektyvą, puikiai pozuoja“, – sako fotografas. Vaikinas pasakoja, kad nuotraukose norėjo atskleisti fatališkąją Monikos pusę: „Šios fotosesijos stilistiką padiktavo pati daina. Kadangi Moniką rengiau pats, nusprendžiau ją pateikti kaip brandžią, tvirtą ir seksualią moterį.“ Fotografo žodžius patvirtina ir jo darbai – kelioms nuotraukoms Monika ryžosi pozuoti vilkėdama švarką ir po nuo nevilkėdama nei palaidinės, nei segėdama liemenėlę.

monika 1170 2Monika Šedžiuvienė. Foto: Adam Aleksejevič.

Fotosesijos užkulisius užfiksavo operatorius Erlandas Abukauskas. „Monika – kupina idėjų ir žino ko nori tiek fotografuojant, tiek filmuojant, įdeda visas pastangas, norint pasiekti geriausią rezultatą“, – teigia jis. Darbą fotosesijoje įamžinęs E. Abukauskas tikina, kad dirbti su fotografu ir atlikėja buvo itin lengva: „Džiaugiuosi susipažinęs su šiais dviem maksimalistais, buvo smagu ir tikiuosi, jog bendradarbiausime toliau ir ateityje.“

Žinomai dainininkei dėl naujo kūrinio teko gerokai pavažinėti po Lietuvą: „Šiuo metu su sūnumi gyvename Vilniuje, tačiau įrašui teko grįžti į gimtuosius Šiaulius, o fotosesiją ir jos užkulisius įamžinome Kaune“, - sakė dainininkė. Paklausta, kaip pavyksta suderinti visus darbus ir motinystę, Monika Šedžiuvienė tikina, kad labai norint – viskas yra įmanoma. „Sūnus ir kūryba yra tai, kuo aš gyvenu šiuo metu“, – sako moteris.

monika 1170 3Monika Šedžiuvienė. Foto: Adam Aleksejevič.