Šalčio iškankintiems tautiečiams – karštos N. Šiaudikytės nuotraukos iš Kalifornijos

neringa 1170 anonsasNeringa Šiaudikytė. Foto: https://www.instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

Kūrybinio pašaukimo vis dažniau į Amerikos popkultūros centrą Los Andželą (šiame didmiestyje taip pat įsikūrusios ir į popmuzikos Olimpą svajojančios patekti Evelina Young bei Simona Milinytė) viliojama Neringa Šiaudikytė savo gerbėjams pastarosiomis dienomis suteikė nemažai džiugių akimirkų, ypač – stipriosios lyties atstovėms.

Paskutinės vasario dienos ir pirmosios kovo paros Lietuvoje buvo šaltokos – tokių šalčio atakų Lietuvoje nebuvo jau kelerius metus. Tad galima suprasti tautiečių ir nuostabą, ir pasigėrėjimą ir net pavydą, kuomet naršydami socialinius tinklus, jie išvydo naujausias Neringos Šiaudikytės nuotraukas, kuriose ji įsiamžino saulėtosios Kalifornijos fone.

Reikia pažymėti, kad atlikėja pasirinko puikias sukneles, vykusiai paryškinančiais jos figūros linkius ir visus moteriškus privalumus – kaip ir buvo galima tikėtis, jauna moteris buvo apiberta komplimentais ir susižavėjimo pilnais šūksniais. Ir iš tiesų – šiose nuotraukose Neringa atrodo kur kas gyvybingesnė, jaunatviškenė ir labiau seksuali nei sausio mėnesį surengtuose „Žmonių“ baliuje bei M.A.M.A apdovanojimuose.

neringa 1170 vidujeNeringa Šiaudikytė. Foto: https://www.instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

neringa 1170 viduje 2Neringa Šiaudikytė. Foto: https://www.instagram.com/neringasiaudikyteofficial/