Sofija Rotaru atrado jaunystės eliksyrą: sunku patikėti, kad jai – septyniasdešimt

rotaru 1170 anonsasSofija Rotaru. Foto: instagram.com/rotaru_sofia/

Rusijos pramogų pasaulyje kiek nelauktai vėl kilo susidomėjimas dainininke Sofija Rotaru. Pernai septyniasdešimties metų jubiliejų pažymėjusi dainininkė žiniasklaidos dėmesio epicentre atsidūrė po to, kai garsus stilistas Sergejus Zverevas, duodamas vieną interviu, lyg tarp kiko prasitarė, kad garsi estrados dainininkė „jau seniai yra susituokusi“.

Tokia žinia trenkė kaip perkūnas iš giedro – mat Sofija Rotaru, 2002 metais palaidojusi savo sutuoktinį Anatolijų Jevdokimenko, su kuriuo santuokoje iki pat jo mirties kartu pragyveno 34 metus (ypatingai retas reiškinys net ir tarp vyresnės kartos pramogų verslo pasaulio atstovų), garsėjo tuo, kad po mylimojo netekties nė nebandė užmegzti jokių artimesnių ryšių. Dar daugiau alyvos į ugnį įpylė detalė, jog naujasis Sofijos Rotaru išrinktasis yra gerokai už ją jaunesnis.

Tačiau šias Sergejaus Zverevo paskleistas kalbas greitai paneigė Sofijos Rotaru sūnus, patikinęs, kad jo motina tikrai su jokiu vyru nesusitikinėja ir juo labiau nėra susisaisčiusi santuokiniais ryšiais. Tačiau pamiršusi vieną temą, Rusijos žiniasklaida griebėsi kitos – ištyrinėję dainininkės paskyrą socialiniame tinkle žurnalistai apstulbo. Nors dainininkė savo paskyroje dažnai publikuoja archyvines nuotraukas, kartais publikuoja ir naujas nuotraukas, kuriose į jos sekėjus ir gerbėjus žvelgia guvi ir žavi penkiasdešimtmetė, bet jokiu būdu ne septyniasdešimties sulaukusi dainininkė.

Iš tiesų, Sofija Rotaru atrodo neįtikėtinai – galbūt todėl ir pasklido kalbos, kad į jaunystės eliksyrą atradusios dainininkės širdį pasibeldė nauji jausmai.

rotaru 117Sofija Rotaru. Foto: instagram.com/rotaru_sofia/

rotaru 1170 2Sofija Rotaru. Foto: instagram.com/rotaru_sofia/