Vasario šaltis neaktualus: internetą kaitina pavasariška rusaitės iškirptė

anna 1170 anonsasAna Semionovič. Foto: www.instagram.com/ann_semenovich/

Nors iki kalendorinės žiemos pabaigos dar liko savaitė, per kurią, kaip žadama, gerokai spustelės šaltuką, tačiau pavasario nuotaikas jau galima aiškiai pajusi socialiniuose tinkluose. Ir pirmu smuiku čia, žinoma, groja efektingos gražuolės.

Viena jų – 37 metų rusaitė Ana Semionovič, prieš keliolika metų keliavusi iš vieno žurnalo viršelio į kitą, ne kartą tituluota karščiausia Rusijos moterimi bei pelniusi sekso bombos titulą. Auksiniai grupės „Blestiaščyje“, kurios veikloje dalyvavo Ana Semionovič, laikai liko praeityje, tačiau buvusi dailiojo čiuožimo atstovė ir dabar gali pasigirti sulaukianti daugybės dėmesio, apie ką liudija ir jos sekėjų skaičius „Instagram“ paskyroje – pusantro milijono virtualaus pasaulio gyventojų domisi jos gyventojų ir negaili dėlioti „patinka“ ties kiekviena jos nuotrauka.

O jei jau Ana Semionovič pademonstruoja savo kūno linijas, tai šių „patinka“ bus ne viena dešimtis. Štai kad ir naujausias „pavasarinis kadras“. „Pavasaris jau visiškai šalia“, - po savo nuotrauka, kurioje akcentuojamas tobulas biustas, brūkštelėjo Ana Semionovič ir pataikė tiesiai į dešimtuką: komplimentai, skirti jos išvaizdai, pasipylė kaip iš gausybės rago ir tik galima atsidusti, įsivaizduojant, kaip sunkiai pavydą tramdo šiandieninės popmuzikos žvaigždutės, kurių seksualių vaizdo klipų peržiūros internete skaičiuojamos dešimtimis milijonų, tačiau štai tokios gerbėjų meilės, kokią iš savo sekėjų gauna Ana Semionovič, joms nepavyksta pelnyti. 

anna 1170Ana Semionovič. Foto: www.instagram.com/ann_semenovich/