Vilniaus verslininkės iškirptė ant raudono kilimo nustelbė jaunąją kartą

latvyte 1170 pradziaAlma Latvytė su bičiuliu. Foto: glossy.lt

Nors garsenybių susiėjimas „Žmonės 2018“ vyko sekmadienio vakarą, kalbos apie šią fiestą netyla ir praėjus kelioms dienoms – ne veltui šis renginys, kurį tiesiogiai rodė LNK, vadinamas vienu svarbiausiu garsenybių vakarėliu (ypač po to, kai Lietuvos žiniasklaida boikotavo Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą).

Ant ištiesto raudono kilimo pasirodė visa plejada Lietuvos garsių žmonių – šalia viduriniosios kartos, kuri prieš gerą dešimtmetį ir buvo pagrindiniai vis labiau populiarėjančios pramoginės žiniasklaidos herojai, žingsniavo jaunutės, televiziniuose projektuose išgarsėjusios žvaigždutės, ir tik laikas parodys, ar sugebės jos išsilaikyti šiame saldžiame, bet taip pat ir pavojingame, apkalbų pilname pasaulyje.

latvyte 1170 1Alma Latvytė su bičiuliu. Foto: glossy.lt

Ant raudono kilimo buvo galima išvysti ir verslininkę Almą Latvytę, garsią verslininkę ir nuolatinę glamūrinių vakarėlių viešnią. Nors moteris jau prieš kurį laiką peržengė keturiasdešimtmečio slenkstį, tačiau visada atrodo tokia jaunatviška, jog drąsiai galima būtų nubraukti ir dešimt metų. O jos spinduliuojančio seksualumo, išreikšto akių žvilgsnius traukiančia iškirpte, galėtų pavydėti it dvidešimtmetės manekenės. 

latvyte 1170 2Alma Latvytė su bičiuliu. Foto: glossy.lt

latvyte 1170 3Alma Latvyrė. Foto: glossy.lt

latvyte 1170 4Alma Latvytė su bičiuliu. Foto: glossy.lt