Tai bent Natalija: įžymybių fiestoje N. Bunkė dėmesį traukė savo kūno linijomis

bunke 1170 pradziaiNatalija Bunkė. Foto: glossy.lt

Pramogų pasaulio taip lauktieji apdovanojimai „Žmonės 2018“ pralėkė itin greitai, tačiau kalbos apie juos dar ilgai nenutils. Atsitokėję po pirmųjų įspūdžių, pramoginiai portalai puolė analizuoti vakaro svečių: kas, kaip, su kuo?

Apdovanojimų fiesta sutraukė didžiulį būrį įžymybių, dalis kurių pasipuošė ypač seksualiomis, puošniomis suknelėmis arba rinkosi ekstravagantišką įvaizdį. Nemenkai nustebino garsioji merginų trio „Yva“ vokalistė Natalija Bunkė, šventei pasirinkusi klasikinę „black tie“ suknelę. Tiesa, viena jos detalė ypač masino fotografus – apdaras pasižymėjo ne tokia jau kuklia iškirpte, kuri, tiesa, lyginant su kai kurių kitų viešnių suknelių iškirptėmis, atrodė gana padoriai.

Top! Vita Jakutienė vėl pribloškė: šį kartą – savo iškirpte

Top! Lietuvos kontrastai: pavydaus mylimojo vos nesudeginta, fitneso gražuolė sužėrėjo ant raudono kilimo

Nors dar visai neseniai Natalijai buvo prikišama, kad ji atrodo pernelyg liekna, dabar gi drąsiai galima konstatuoti, jog N. Bunkė atrodo ypač moteriškai, seksualiai, o gundančiai atrodanti iškirptė tiesiog buvo ryjama apdovanojimuose apsilankiusių stipriosios lyties atstovų žvilgsnių.

bunke 1170(iš kairės į dešinę): Liepa Norkevičienė, Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė ir Daina Bosas. Foto: glossy.lt

Natalija, kuri į renginį atėjo kartu su „Pop Ladies“ dainininkėmis Katažina Zvonkuviene ir Liepa Norkevičiene, buvo ypač puikios nuotaikos, nuolat šypsojosi ir pokštavo. Užkulisiuose kalbama, jog dainininkės asmeninis gyvenimas klojasi puikiai – žavinga moteris turi širdies draugą, tiesa, kol kas su juo viešuose renginiuose nesirodo. Kas žino, galbūt du kartus šeimą kūrusi moteris ryšis ir trečiai santuokai? 

bunke1170 3Natalija Bunkė. Foto: glossy.lt

bunke 1170 4Natalija Bunkė. Foto: glossy.lt