Monikos Šedžiuvienės suknelė: noras pasipuikuoti biustu ar siuvėjų klaida?

 monika 1170 pradziaMonika Šedžiuvienė. Foto: glossy.lt

Sekmadienio vakarą sostinės „Compensa“ arenoje praūžęs renginys „Žmonės 2018“ dar ilgai bus aptarinėjamas šalies pramogų pasaulyje ir ne tik jame. Dabar, kai pirmieji įspūdžiai nuslopo, galima įvertinti ponių apdarus, pažymėti, kas ant raudono kilimo žėrėjo, o kam reikėtų kiek kritiškiau įvertinti savo skonio ir stiliaus pojūtį.

Top! Oksana Pikul-Jasaitienė: bėdos namuose nesutrukdė žibėti ant raudono kilimo

Top! Vita Jakutienė vėl pribloškė: šį kartą – savo iškirpte

Viena moterų, „paslydusių“ ant raudono kilimo, tapo skyrybų dramą neseniai pergyvenusi Monika Šedžiuvienė, kuri tą vakarą draugiją palaikė į griausmingo skandalo sūkurį įsisukusiai Oksanai Pikul-Jasaitienei. Abi moterys, dainininkių karjerą tęsiančios grupėje OMG (buvusios „Olialia pupytės“), į renginį atvyko susiderinusios ir vilkėjo citrinos atspalvio gelsvas sukneles.

monika 1170Oksana Pikul-Jasaitienė ir Monika Šedžiuvienė (dešinėje). Foto: glossy.lt

Tačiau jei Oksanos suknelė ant jos kūno krito kaip nulieta, subtiliai atskleisdama moters seksualumą bei puikiai išryškindama kūno linijas, tai Monikai dar stovint grimo kambaryje prie veidrodžio, turėjo kilti klausimas – ar tikrai jai tinka tokio pobūdžio suknelė. Žvelgiant į Moniką Šedžiuvienę galėjo kilti įtarimas – arba atlikėja sąmoningai „afišuoja“ savo iš iškirptės slystantį biustą, arba siuvėjai, siuvę šią suknelę, kiek apsiskaičiavo. Žinoma, toks įvaizdis moteriai karščio pridėjo, tačiau vargu ar tai būtų galima pavadinti skoningu stiliaus pojūčiu. 

monika 1170 2Oksana Pikul-Jasaitienė ir Monika Šedžiuvienė (dešinėje) . Foto: glossy.lt

monika 1170 3Monika Šedžiuvienė (antra iš dešinės). Foto: glossy.lt