Tai bent: dailus Ingos Stumbrienės užpakaliukas užgožė vandenyno tolius

stumbriene 1170 pradziaInga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

Kas ši gražuolė šviesiaplaukė mergina? Galima lažintis, jog Bahamuose viešinti Inga Stumbrienė privertė atsigręžti ne vieną tenykštį vyruką – nors Bahamuose galima sutikti pačio įvairiausio tipažo moterų iš įvairiausių pasaulio šalių, šviesiaplaukė lietuvaitė tiesiog negalėjo neatkreipti dėmesio.

Žvelgiant į ponios Ingos nuotraukas, skriejančiais iš Bahamų, sunku patikėti, kad tai ne dvidešimtmetė panelė, o brandi, du vaikus auginanti 34 metų moteris – ko jau ko, o jaunystės eliksyro aukštesnės jėgos Ingai Stumbrienei nepagailėjo. Ir pati ponia Inga matyt tai jaučia – vos prieš kelerius metus buvo sunku patikėti, jog moteris savo gerbėjus, jos gyvenimą sekančius socialiniuose tinkluose, džiugins vaizdeliais iš egzotiškų kraštų – juose Inga Stumbrienė neretai pozuoja vilkėdama tik maudymosi kostiumėlį.

Ilsėdamasi Bahamuose ponia Inga savo tradicijai nenusižengė ir pasidalino keliais itin vasariškais vaizdeliais. Po vienu iš jų romantiškai nusiteikusi Inga Stumbrenė brūkštelėjo: „Vandenynas yra mano aistra“. Tačiau ko gero ne vandenyno horizontai labiausiai patraukė jos gerbėjų dėmesį: ilgi, šviesūs plaukai, siekiantys dailų užpakaliuką, vandenyno atspalvio maudymosi kostiumėlis, neaprėpiami toliai – visa tai sudaro sunkiai žodžiais nupasakojamą laukinės gamtos ir moteriško grožio sinergiją.

stumbriene 1170Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/