41 metų Anastasijos Voločkovos maudymosi kostiumėlio kelnaitės sukėlė audrą

volockova 1170 pradziaAnastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art

Jau atrodė, kad šį kartą tradicinės Rusijos prima balerinos Anastasijos Voločkovos atostogos Maldyvuose baigsis be didesnių skandalų – nors po kelių dienų savo 42-ąjį gimtadienį švęsianti Anastasija ir vėl žargstėsi atlikdama špagatus bei demonstravo savo bikini kūną, tačiau ir tradicinė žiniasklaida, ir prie artistės paskyrų socialiniuose tinkluose prigludę jos sekėjai liūdnai atsidusdavo: tą mes matėme.

Vis dėlto Anastasija sugebėjo sukelti eilinę audrą. Ir šį kartą audros priežastimi tapo jos maudymosi kostiumėlio kelnaitės. Iš tiesų, tokius bikinius drąsiai vilki karšto kraujo, jaunos Pietų Amerikos gražuolės, tačiau kad panašų maudymosi kostiumėlį užsivilktų keturiasdešimtmetį peržengusi baleto šokėja iš Rusijos...

Top! Vasaros kvapas iš Tailando: Asta Valentaitė pademonstravo nuostabų bikini kūną

Top! Ugnės Skonsmanaitės sugrįžtuvės: tyla truko dvejus metus

Nenuostabu, kad A. Voločkovai vos publikavus šią nuotrauką savo paskyroje, pasipylė galybė komentarų, kurių vieni gėdino baleto artistę, kiti gi žavėjosi jos drąsa ir teigė, kad Anastasija šioje nuotraukoje atrodo itin seksuali. Ko jau ko, tačiau užsispyrimo ir tvirto charakterio iš A.Voločkovos neatimsi – jau kelerius metus moteriai nuolat priekaištaujama dėl pernelyg atvirų nuotraukų, tačiau ji savo principų neatsisakė: kaip nori, taip ir fotografuojasi. 

01 15 volockova 1170Anastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art