45 metų muilo operų karalienei bikini kūno pavydi ir dvidešimtmetės

sofia vergara 1170 pradziaSofia Vergara. Foto: instagram.com/sofiavergara

Kai banko sąskaitą kiekvienais metais papildo įspūdingi, milijoniniai honorarai, lengva nuklysti nuodėmingu keliu – pramogų pasaulyje galima tūkstančiais suskaičiuoti atvejų, kuomet aktoriai, dainininkai, šokėjai nesugebėję susitvarkyti nei su šlove, nei su pinigais, liūdnai baigė savo dienas.

Top! 41 metų Anastasijos Voločkovos maudymosi kostiumėlio kelnaitės sukėlė audrą

Top! Skyrybos tobulų formų nesugadino: lenkės kūnas pliaže traukė žvilgsnius

Tačiau kolumbiečių kilmės Amerikos aktorė Sofia Vergara, ne vienerius metus iš eilės tapusi daugiausia uždirbančia aktore televizijos pasaulyje, pasižymi tvirtu charakteriu. Seksuali gražuolė, šiemet pažymėsianti savo 46-ąjį gimtadienį, per savo karjerą sukūrė ne vieną įsimintiną vaidmenį vadinamosiose muilo operose, jos rankos ir dėmesio siekė ne vienas Holivudo gražuolis, tačiau moteris sugebėjo likti ištikima savo principams. Galbūt todėl ji ir šiandien, būdama 45-erių, gali puikuotis idealiomis kūno linijomis ir kelti pavydo bangas ne tik tarp savo bendraamžių, bet ir perpus jaunesnių merginų.

sofia vergara 1170Sofia Vergara. Foto: instagram.com/sofiavergara

Apie tai, kad „sveikame kūne gyvena sveika siela“ galima nesunkiai įsitikinti žvilgtelėjus į jos paskyras socialiniuose tinkluose – Sofia Vergara mėgsta publikuoti kadrus, kurie iliustruoja juos asmeninį gyvenimą. Tarp jų – ir šviežiausi kadrai iš atostogų Kosta Rikoje. Ir kaip gi neatkreipsi dėmesio į maudymosi kostiumėlį vilkinčią muilo operų karalienę? 

sofia vergara 1170 2Sofia Vergara. Foto: instagram.com/sofiavergara