Vasaros kvapas iš Tailando: Asta Valentaitė pademonstravo nuostabų bikini kūną

valentaite 1170 pradziaAsta Valentaitė. Foto: instagram.com/asta_valentaite/

Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės išsibarstė po įvairiausius planetos taškus. Kol dalis iš televizijos laidų ir žurnalų puslapių pažįstamų veidų tenkinasi paniurusia lietuviška žiema, kita dalis savo paskyras socialiniuose tinklapiuose užtvindė nuotraukomis iš šiltų, saulėtų kraštų. Dailiosios lyties atstovės ta proga stengiasi nušauti du zuikius – ir puikiai pailsėti, ir padailinti savo kūno linijas.

Top! Ugnės Skonsmanaitės sugrįžtuvės: tyla truko dvejus metus

Top! Skyrybos tobulų formų nesugadino: lenkės kūnas pliaže traukė žvilgsnius

Šį kartą savo bikini kūnu leido pasigrožėti garsiausias Lietuvos modelis Asta Valentaitė, pirmąsias 2018 metų savaites nutarusi praleisti egzotiškame Tailande.

valentaite 1170 1Asta Valentaitė. Foto: instagram.com/asta_valentaite/

 

Juodą dviejų dalių bikini vilkinti, be lašo makiažo įsiamžinusi Asta Valentaitė iš tiesų atrodo pavydėtinai – sunku patikėti, kad Lietuvos grožio ir mados industrijos puošmena, kovo mėnesį pažymės jau savo 36-ąjį gimtadienį.

Tiesa, su kokia kompanija draugų ji leidžia atostogas, A. Valentaitė neišsidavė. Tačiau iš jos šypsenos galima įtarti, kad jos širdyje vėl liepsnoja jausmai. Galbūt šiais metais sulauksime ir jos apsisprendimo dar kartą pabandyti sukurti šeimą? Pirmoji jos santuoka su statybų magnatu Laimučiu Pinkevičiumi, įregistruota prieš dešimt metų, subyrėjo vos po penkių mėnesių. 

valentaite 1170 2Asta Valentaitė. Foto: instagram.com/asta_valentaite/