Inga Stumbrienė Bahamų salose nusimetė suknelę: figūros linijoms lieka tik pavydėti

stumbriene 1170 pradziaInga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

Vos prieš kelerius metus buvo sunku įsivaizduoti, kad du vaikus auginanti Inga Stumbrienė ryšis pozuoti vilkėdama vien maudymosi kostiumėlį ir šias nuotraukas publikuos savo paskyrose socialiniuose tinkluose. Tačiau ne veltui sakoma, kad trisdešimtmetį peržengusios moterys jaučiasi pačiame jėgų ir grožio žydėjime – tai labai tiksliai nusako dabartinę Ingos Stumbrienės būseną.

Iš karto po Naujųjų metų Aivaro ir Ingos Stumbrų šeima, slėpdamasi nuo neprognozuojamos lietuviškos žiemos, išvyko į Bahamų salas, kuriose saulės niekada netrūksta.

Top! Ugnės Skonsmanaitės sugrįžtuvės: tyla truko dvejus metus

Top! Skyrybos tobulų formų nesugadino: lenkės kūnas pliaže traukė žvilgsnius

Saulės spinduliai matyt ir paragino Ingos Stumbrienę išlaisvinti savo seksualumą – po kelių saloje praleistų dienų moters suknelė nuslydo nuo jos pečių ir moteriško grožio gerbėjai galėjo savo akimis įvertinti ponios Ingos figūrą, kiek pridengtą dviejų dalių raudonu bikiniu. Panašu, kad nei niūrus ruduo, nei besniegė žiema nesutrukdė Ingai Stumbrienei puoselėti savo figūros sporto klubuose. O štai dabar rezultatus galima pademonstruoti Bahamų paplūdimyje.

stumbriene 1170Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/