A. Voločkova pabėgo nuo žiemos: apnuogintas kūnas kelia susižavėjimą

volockova 1170 pradziaAnastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art/

Kol Lietuvos gyventojai užgniaužę kvapą stebi, kaip gi Dakaro ralyje sekasi Benediktui Vanagui ir kitiems mūsų šalį atstovaujantiems ralio meistrams, rusai stebi jau tradicinėmis tapusiomios baleto artistės Anastasijos Voločkovos pramogas tolimuosiuose Maldyvuose.

Tas kelias sausio savaites, kurias ekscentriškoji rusų artistė, kaip jau tapo įprasta, praleidžiaįvairiausiose Maldyvų vietose. Rusijos žurnalistai jos praktiškai nepaleidžia iš savo akiračio – tomis dienomis jos paskyros socialiniuose tinkluose vos atlaiko lankytojų krūvį. Nesunku nuspėti, kokiomis priemonėmis A. Voločkova susišluoja tiek daug dėmesio – atostogaudama Maldyvuose ji dar niekad neatsispyrė pagundai pademonstruoti naujus, kartais visiškai minimalius maudymosi kostiumėliu, o taip pat – ir savo apetitą keliančias kūno linijas.

Top! 2018-ieji Evelinai Young prasidėjo įspūdingai: lietuvaitės grožis virš angelų miesto

Top! Ugnės Skonsmanaitės sugrįžtuvės: tyla truko dvejus metus

Šie metai išimtimi netapo – vos pailsėjusi nuo gana tolimo skrydžio, moteris paskubėjo nusimesti žieminius drabužius ir netrukus savo gerbėjų akis jau džiugino tik maudymosi kostiumėliu pridengtomis kūno formomis. 

volockovainstagram.com/volochkova_art/

volockva 1170 2Anastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art/