2018-ieji Evelinai Young prasidėjo įspūdingai: lietuvaitės grožis virš angelų miesto

ev 1170 pradziaEvelina Young. Foto: www.instagram.com/evelinayoung/

Kokie naujieji, ką tik prasidėję 2018-ieji metai bus dainininkei Evelinai Young? Kol kas sunku prognozuoti, matyt, net pačiai atlikėjai, prieš kelerius metus šaknis įleidusiai Los Andžele, didmiestyje, kuris neveltui tituluojamas pramogų industrijos sostine.

Dar gyvendama Lietuvoje Evelina atkakliai siekė pripažinimo popmuzikos scenoje ir tai jai pavyko – mergina buvo vadinama viena šviesiausių lietuviškos muzikos vilčių. Tačiau kuomet Evelina sukūrė šeimą ir persikėlė gyventi už Atlanto, įsitikino, jog kalbos apie tai, kaip sunku prasibrauti į amerikietišką pramogų verslą, yra ne iš piršto laužtos. Nors Evelina jau įrašė kelis gana sėkmingus singlus, tačiau didžiojo ledų pajudėjimo kol kas nematyti.

Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – pastaruoju metu Evelinai vis dažniau prognozuojama sėkmė mados pasaulyje. O būtent tokio sudėjimo, charakterio, fotogeniškumo ir gyvybingumo merginos yra itin vertinamos Amerikos mados pasaulyje. Kol kas Evelina akį traukiančius drabužėlius demonstruoja tik savo kasdien vis didesnio populiarumo sulaukiančioje paskyroje socialiniame tinkle, tačiau panašu, kad tai gali tapti didingų darbų ir kontraktų pradžia - žinoma, jei tik pati Evelina to panorės. Tad galbūt 2018-aisiais Evelinos Young pavardę minėsime kiek kitokiame kontekste nei buvo įprasta anksčiau? O tai, kad Evelina turi ypatingo potencialo, liudija ir naujausia, viena pirmųjų jos 2018 metų nuotrauka, kurioje lietuvaitė, vilkinti pribloškiantį rožinį kostiumėlį, įamžinta virš angelų miesto (taip dažnai vadinamas Los Andželas).  

ev 1170Evelina Young. Foto: www.instagram.com/evelinayoung/