Pribloškianti iškirptė gimtadienio proga: Simona Milinytė pamiršo kuklumą

milinyte 1170Simona Milinytė. Nuotr. iš asmeninio albumo/Facebook.

Pramoginės Lietuvos žiniasklaidos žvilgsniai vis dažniau nuklysta anapus Atlanto, į Los Andželą, kur jau kurį laiką savo karjeromis rūpinasi dvi lietuvių dainininkės – Evelina Young bei Simona Milinytė. Stebint naujienų portalų antraštes net galima susidaryti įspūdį, jog Los Andžele, kuris yra vienas svarbiausių pasaulio popkultūros centrų, tarp šių dviejų tautiečių vyksta savotiškos varžytuvės.

Top! Simona Kateivaitė: maudymosi kostiumėlis išryškino pribloškiančias kūno formas

Top! Tik su kelnaitėmis ir palaidine likusi Evelina Young stulbino kūno linijomis

Savo sekėjų gretas socialiniuose tinkluose kiekvieną dieną gausinanti Evelina Young dažnai savo gerbėjus, o taip pat ir žiniasklaidos priemones pamalonina savo įvaizdžiais, kuriuose neretai subtiliai atskleidžiamas brandus jaunos moters seksualumas. Tačiau Simona taip pat turi savo „sexy“ kozirių – jos gigantiškomis iškirptėmis kiekvieną dieną gali gėrėtis dainininkės sekėjai. Tačiau prieš kelias dienas, švęsdama savo 22-ąjį gimtadienį, Simona nustebino net ir daug ko mačiusius fanus.

milinyte vidujeSimona Milinytė ir Jonas Valančiūnas. Nuotr. iš asmeninio albumo/Facebook.

Tą dieną NBA lygoje rungtyniaujanti Los Andželo „Clippers“ savo aikšelėje priėmė Toronto „Raptors“, kurių gretose žaidžia Jonas Valančiūnas, krepšininkus. Simona tokios progos praleisti negalėjo ir, užsukusį į areną bei nutaikiusi momentą, įsiamžino su bene dabar Lietuvoje populiariausiu krepšininku. Įdomiausia, jog praktiškai viso vakaro metu Simona savo juodą švarkelį buvo aklinai užsisagsčiusi iki kaklo. O štai pozuodama su Jonu Valančiūnu, drąsiai prasisegė kelias sagutes ir akimirksniu tapo apkalbų objektų: vis dėlto demonstruoti tokią pribloškiančią iškirptę per savo gimtadienį – vargu bau ar buvo geras sprendimas.