Simona Kateivaitė: maudymosi kostiumėlis išryškino pribloškiančias kūno formas

kateivite 1170Simona Kateivaitė. Foto: www.instagram.com/kateivaite/

Iš tolimųjų Maldyvų viena gražiausių Lietuvos merginų vadinama klaipėdietė Simona Kateivaitė parsivežė ne tik vasarinį įdegį, bet ir nepamirštamus įspūdžius – būtent šiame rojaus kampelyje ji ir Klaipėdos verslininkas Aurimas Buikys tapo vyru ir žmona.

Tačiau jaunamartės statusas Simonai netrukdo ir toliau savo sekėjų (o jos anketas populiariuose socialiniuose tinkluose seka po keliasdešimt tūkstančių žmonių) džiuginti itin karštais vaizdais. Dabar, kai Lietuvoje gruodžio drėgmę kenčiantys žmonės su ilgesiu prisimena vasarą, Simona jiems teikia savotišką psichologinę pagalbą – būtent jos nuotraukos, kuriose ką tik ištekėjusi moteris demonstruoja savo nepriekaištingą bikini kūną, tampa tuo vaistu, padėsiančiu sulaukti šiltojo sezono pradžios.

Viena jos naujausių nuotraukų, parsivežtų iš saulėtųjų Maldyvų, išjudintų net akmenį – taip žaviai ir gundančiai atrodo juodą maudymosi kostiumėlį vilkinti lietuvaitė. Drąsiai galima teigti: pasaulis garbina seksualių kūno formų amerikietę Kate Upton, britę Katie Price ar lenkaitę Joanną Krup, o Simona Kateivaitė tikrai verta būti įtraukta į šimto karčiausių planetos merginų bei moterų sąrašą. 

kateivaite vidujeSimona Kateivaitė. Foto: www.instagram.com/kateivaite/