Tik su kelnaitėmis ir palaidine likusi Evelina Young stulbino kūno linijomis

ev 1170Evelina Young. instagram.com/evelinayoung/

Kol Lietuvos gyventojai, gūždamiesi nuo šalčio ir vėjo, kantriai laukia, kada gi pradės ilgėti diena ir atslinks šiltesni orai, Los Andžele įsikūrusi dainininkė Evelina Young džiaugiasi saule ir šiluma – termometro stulpelis Kalifornijoje retai rodo mažiau nei keliolika laipsnių šilumos, o pastarosiomis dienomis šoktelėjo ir iki 24 laipsnių šilumos. Sunku patikėti, tiesa?

Evelina tokios progos pasikaitinti prieš saulę nepraleido, ir didžiuliam stipriosios lyties džiaugsmui, išsinėrė iš drabužėlių, likdama tik su juodomis kelnaitėmis ir pilvuką atidengiančia palaidine.

Sprendžiant pagal pasipylusį komplimentų skaičių, toks jaunos moters sprendimas pademonstruoti lieknas kūno linijas buvo laiku ir vietoje. Panašu, kad Evelina vis labiau užtikrintai jaučiasi modelio kailyje ir madų šou organizatoriai turėtų į dailią lietuvaitę atkreipti dėmesį – galbūt kada nors sulauksime dienos, kuomet prašmatnius „Victoria's Secret“ apatinius drabužėlius ant podiumų kartu su kitais angelais demonstruos ir Evelina. 

ev kunasEvelina Young. instagram.com/evelinayoung/