Džinsinių šortukų ir pašviesintų plaukų galia: sunku patikėti, kad tai ta pati Evelina Young

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Prieš kelerius metus į Ameriką nutekėjusi dainininkė Evelina Young ir toliau tęsią sėkmingą „Instagram“modelio karjerą. Kol kūrybinė mūza ilsisi ir naujos dainos kol kas bręsta tik mintyse, Evelina vos ne kiekvieną dieną savo sekėjus (o jų skaičius artėja prie pusės šimto tūkstančių) džiugina spalvingais įvaizdžiais.

Naujausia jos nuotrauka net ištikimiausius dainininkės gerbėjus privertė suabejoti – ar tai tikrai ji? Evelina Young jau prieš kurį laiką pasišviesino ir ir gerokai pasitrumpino savo plaukus, tačiau iki šiol tai taip nekrito į akis kaip dabar. Tiesa, reikia pažymėti, kad prie tokios „neatpažįstamos Evelinos“, galėjo prisidėti ir jai neįprastas džinsinis įvaizdis ir ypač – trumputėliai šortukai, kurie vyresniajai kartai iki šiol asocijuojasi su gana drąsiu Džordanos Butkutės įvaizdžiu praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje.

Su šia nuotrauka Evelina pataikė tiesiai į dešimtuką – jos gerbėjai apipylė dainininkę komplimentais „tobulybė“, „nuostabi“, „super elegantiška“, „kosmosas“. 

evelina vidujeEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/