Auksine suknele pasipuošusi Evelina Young: po jos kojomis kristų ir Džeimsas Bondas

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Los Andžele savo šaknis įleidusi lietuvių dainininkė Evelina Young, panašu, jau perprato amerikietišką gyvenimo būdą, tad pasižvalgę po jas paskyras socialiniuose tinkluose, labiau susidursime su amerikietiškos svajonės vaizdeliais nei su sentimentaliais prisiminimais iš Lietuvos.

Tiesa, užlipti ant savo aukščiausio svajonių laiptelio – užkopti į Amerikos pramoginės muzikos olimpą, Evelinai dar nepavyko, tačiau nuo pat mažų dienų atkakliai savo tikslo siekianti moteris puikiai žino, kiek reikia įdėti darbo, kiek išlieti prakaito, norint, kad tave išgirstų. O kur dar sėkmės, palankiai susiklosčiusių aplinkybių faktorius?

Tačiau jei tavęs neįsileidžia pro duris, reikia lipti pro langus. Tokiais „langais“ Evelina ir naudojasi – socialiniuose tinkluose mirga marga nuotraukos, kuriose netrūksta spalvingo amerikietiško gyvenimo momentų, demonstruojami drabužių deriniai ar tiesiog mėgaujamasi geru oru, kurio taip netrūksta Los Andžele.

Paskutinis Evelinos stiliaus hitas – blizganti aukso spalvos suknelė. Ja pasipuošusi lietuvė primena lemtingą moterį, po kurios kojomis galėtų kristi ir įtakingiausi pasaulio vyrai, tarp jų – ir superšnipas Džeimsas Bondas, kuriam, jei prisimintumėme bondiados filmus, moterys, pasipuošusios aukso spalvos suknelėmis, visada palikdavo milžinišką įspūdį.

evelina vdujeEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/