Vita Jakutienė nestabdo: pasipuošė suknele su beveik bambą siekiančia iškirpte

11 17 jakutiene pVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Buvusi pupytė Vita Jakutienė, užsiminusi apie planus sugrįžti į lietuviškos popmuzikos sceną, šiandien, ko gero, sulaukia daugiau dėmesio nei jos buvusi kolegė Oksana Pikul-Jasaitienė, kuri iki šiol stovi prie pupyčių, prieš kurį laiko pavadinto OMG, projekto vairo.

Vitos Jakutienės populiarumo priežastis nesunku suprasti – dar vasarą įžengusi į grožio industriją ir atvėrusi savo butiko duris, trijų vaikų mama savo paskyroje socialiniame tinkle dažnai viešina nuotraukas, kurioje demonstruoja įvairius drabužių derinius. Kartais šios nuotraukos atrodo gana pikantiškos, mat Vita Jakutienė mėgsta pozuoti vilkėdama sukneles su giliomis iškirptėmis.

Šį kartą ji taip pat pasistengė pasipuošti tokia suknele, kad, ko gero, ne vienam stipriosios lyties atstovui kojos sulinko per kelius: ne taip jau dažnai gali išvysti Lietuvos dainininkę, pasipuošusią suknele su beveik bambą siekiančia iškirpte. Dalis šios seksualios suknelės yra pasiūta iš permatomo audinio ir tai, žinoma, yra dar vienas pikantiškas šio apdaro akcentas.

11 17 jakutiene vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/