Vita Jakutienė iššovė: tokio stangraus užpakaliuko galima tik pavydėti

jakutiene uzp pVita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

Jei viskas būtų susiklostę taip, kaip galvojo ir planavo dizaineris Juozas Statkevičius, visa šalies žiniasklaidą visą savaitę būtų ūžusi aptarinėdama naująją kolekciją bei į renginį susirinkusių ponių sukneles. Tačiau po skandalingo J.Statkevičiaus Lietuvos žiniasklaida praktiškai vieningai nuo jo nusisuko ir štai tokiame kontekste kiek nelauktai iššovė buvusi pupytė Vita Jakutienė,

Sekmadienio vakarą ji savo paskyroje socialiniame tinkle pasidalino tokia kvapą gniaužiančią nuotrauka, jog, panašu, darbo turės ir pramogų pasaulio aktualijas nušviečiantys žurnalistai, ir komentatoriai – tokio karšto vaizdelio neteko regėti jau pora mėnesių, kuomet baigėsi šiltasis sezonas ir pramogų pasaulio damos dingo iš paplūdimių.

Tačiau į mados verslą pasukusi Vita Jakutienė puikiai žino, kaip galima kurti intrigą ir šiomis žiniomis eilinį kartą pasinaudojo, savo paskyroje patalpindama nuotrauką, kurioje ji užfiksuota vilkinti smaragdinės spalvos maudymosi kostiumėlį. Jos pasirinkta povyza ir kūno kalba tarsi kviečia pasigrožėti jos stangriu užpakaliuku. Reikia pripažinti, kad trijų vaikų mamos figūra atrodo stulbinančiai.

Tačiau tai toli gražu nėra rezultatas, kurį Vita pasiekė kiauras valandas sėdėdama savo butike ir pardavinėdama apdarus. „Širdingas ačiū Andriui Pauliukevičiui už labai daug patarimų sporto ir mitybos klausimais“, - po efektinga nuotrauka brūkštelėjo Vita Jakutienė, taip paaiškindama, kad norint pasiekti tokio rezultato, teko ir prakaitą lieti sporto klubuose, ir iš naujo įvertinti savo racioną. Tačiau panašu, kad visa tai nebuvo veltui – tokie komplimentai kaip „tobula“, „fantastika“ pasipylė kaip iš gausybės rago. 

jakutiene uzpVita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/