Neringa Šiaudikytė: naujoji iškirpčių karalienė

siaudikyte pNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

Buvusi „pupytė“, o dabar solinę karjerą tęsianti Neringa Šiaudikytė gyvena proveržio nuotaikomis – jeigu viskas sėkmingai susiklostys, Lietuva netrukus galės pasigirti į tarptautinę rinką prasiveržusia tautiete.

Neringos paskyrose socialiniuose tinkluose pastaruoju metu gausu ištraukų iš jos naujojo vaizdo klipo filmavimų, vakarėlių, tačiau didžiausio gerbėjų dėmesio dažniausiai sulaukia jos demonstruojamos suknelės, kurios itin dažnai galima apibūdinti vienu žodžiu: efektinga!

Štai ir prieš kelias dienas Neringos publikuota nuotrauka privertė ne vieną jos gerbėją net aiktelėti iš susižavėjimo. O žavėtis ir kelti nykščius aukštyn tikrai yra dėl ko – Neringos demonstruojama suknelė puikiai išryškina dainininkės privalumus ir, žinoma, ko gero, pirmiausia (bent jau stipriosios lyties atstovų) žvilgsniai krypsta į merginos iškirptę. Kuomet už lango vyrauja artėjančios žvarbokos žiemos nuotaikos, tokios suknelės prilygsta saulės spinduliams. Ir reikia pažymėti, kad Neringa Šiaudikytė šioje srityje užima vieną lyderiaujančių pozicijų. 

siaudikyte vidujeNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/