Neatpažįstama: Greta Lebedeva sužėrėjo prancūzų dvarininkaitės įvaizdžiu

lebedeva pGreta Lebedeva. Foto: instagram.com/greta.lebedeva/

Vasaros pabaigoje aukso žiedus su imtynininku, Londono olimpiados medalininku Aleksandru Kazakevičiumi sumainiusi buvusi grupės „Kitokios“ dainininkė, o dabar fitneso trenerė Greta Lebedeva nesiliauna stebinti.

Dar dainuodama grupėje „Kitokios“ ji bei jos kolegė Indrė Burlinskaitė skambų žodį mėgstančių žurnalistų buvo pakrikštytos natūralaus grožio ambasadorėmis. Ir panašu, kad žiniasklaida neprašovė pro šalį – ir Indrės, ir Gretos gerbėjai, užsukantys į jų socialinių tinklų paskyras, galėtų drąsiai patvirtinti, kad abi moterys itin daug laiko praleidžia sporto klubuose, tad nė viena jų negalėtų „pasigirti“ papildomais kilogramais. Tačiau ištreniruotas kūnas yra viena, o štai dailus veidelis – visai kas kita. Turbūt kone kiekviena moteris galėtų paliudyti, kad talentingos vizažo meistrės žmogų gali pakeisti taip, kad net artimieji jo neatpažins – panašiai nutiko ir Gretai Lebedevai.

Prieš pora mėnesių vestuves atšokusi moteris savo paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje, ko gero ne kiekvienas atpažins Gretą Lebedevą. Kol kas nežinia, kuriam vizažo meistrui taip pavyko kardinaliai pakeisti Gretos veido buožus, tačiau būtent šioje nuotraukoje G. Lebedeva atrodo kaip ori, kiek rafinuota prancūzų dvarininkaitė. Ir turbūt sunku nesutikti – toks įvaizdis jai tinka!

lebedeva vidujeGreta Lebedeva. Foto: instagram.com/greta.lebedeva/