Evelina Young vėl šauna taikliai: pažiūrėkite, koks įvaizdis vertas dešimtuko

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Amerikoje, Los Andžele, įsikūrusi dainininkė Evelina Young kol kas negali pasigirti sėkmingai besiklostančia popmuzikos atlikėjos karjera, tačiau savo laimės paukštę ji pagavo visai kitoje sferoje nei galėjo įsivaizduoti. Jos paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ kiekvieną dieną sulaukia vis labiau gausėjančios sekėjų armijos dėmesio – šiandien ji vienija daugiau nei 41 tūkstantį Evelinos talento gerbėjų ir tai, kaip Lietuvos atlikėjai, yra nemažas skaičius.

Evelina dėl savo gerbėjų uoliai stengiasi ir praktiški kiekvieną dieną stengiasi atnaujinti savo puslapį: suknelės ir džinsai, namuose ir kelionėse įamžintos akimirkos – nuotraukų įvairovė gerokai skiriasi nuo Lietuvos įžymybių socialiniuose tinkluose publikuojamų vaizdelių.

evelina vidujeEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Nors savo apdarus demonstruojanti jauna moteris praktiškai visada „pataiko į natą“, naujasis jos derinys apskritai vertas solidaus dešimtuko. Kas gi galėtų labiau akį traukti nei sėkmingas kontrastas. Ir Evelina šį kartą iššovė ypač tiksliai: trumpa juoda kokteilinė suknelė, skoninga rankinė ir ant pečių užsimestas kariškų spalvų, keliais dydžiais per didelis švarkas – taip apsirengusi smulkutė lietuvaitė atrodo kaip tikra stiliaus ikona.

Maskuojančio, kariško stiliaus drabužius jau kurį laiką yra pamėgusios Amerikos įžymybės, o po šios Evelinos nuotraukos, galima spėti, militaristinis akcentas išpopuliarės ir tarp Lietuvos garsenybių.  

evelina viduje 2Evelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/