Persišviečianti Vitos Jakutienės palaidinė nepaliko vietos fantazijai

vita pVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Nors buvusi „pupytė“ Vita Jakutienė jau senokai nulipo nuo pramoginės muzikos scenos, tačiau žiniasklaidos dėmesio iki šiol susilaukia ne mažiau nei tada, kuomet dainavo grupėje „Naujosios pupytės“ ir nuolat patekdavo į įvairias istorijas: vieną dieną portalai aptarinėdavo jos provokuojantį įvaizdį, kitą dieną rašydavo apie vyrukus iš kriminalinio pasaulio, besisukančius apie „pupyčių“ dainininkes.

Dabar Vita Jakutienė jau kurį laiką visą dėmesį skiria jau kelis mėnesius veikiančiam savo drabužių butikui. Jos pasirinkta reklaminė strategija – parduotuvės asortimentą reklamuoti tik savo pajėgomis, remiantis pačios potyriais negali neimponuoti – ne kiekvienas žmogus savo verslą ryžtųsi įsukti pats pozuodamas, pats fotografuodamas ir pats dėliodamas nuotraukas į socialinius tinklus.

Top! Dalia Ibelhauptaitė atvirai: mes su vyru turime susitarimą dėl neištikimybės

Top! Gintarė Songailė prabilo apie savo sveikatą: skaudi žinia buvo labai netikėta

Vita Jakutienė tokiam žingsniui pasiryžo, ir, panašu, jai sekasi. Tačiau seksualios pupytės įvaizdis taip pat niekur nedingo – kiekviena suknelė, pasižyminti gilia iškirpte, sulaukdavo ypatingo susidomėjimo. Dabar gi Vita žengė dar vieną drąsų žingsnį – moteris savo paskyroje nusprendė pademonstruoti akmenukų vėrinį, prie kurio priderino persišviečiančia palaidinę. Štai jos dėka moteris ir tapo šių dienų vienu didžiausių apkalbų objektu Lietuvos pramogų pasaulyje: nesunku pastebėti, jog per palaidinę persišviečia krūtys ir speneliai. Lieka tik spėlioti, ar tokią palaidine moteris pasipuošė sąmoningai, norėdama priminti apie save, ar, galbūt, tiesiog nepakankamai įvertino kambario apšvietimo. Kaip ten bebūtų, tikslas buvo pasiektas – apie buvusią „pupytę“ vėl ūžia šalies žiniasklaida.  

vita vdujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/