Gražu ir seksualu: Justė Arlauskaitė akis traukė trumpute tunika, Giedrė Rusytė – drąsia iškirpte

unicef pVytautas Rumšas, Justė Arlauskaitė ir Giedrė Rusytė. Foto: TV3

Praėjusį savaitgalį per TV3 rodytas UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ turėjo palikti gerą įspūdį televizijos žiūrovams. Ne tik dėl surinktų 70 tūkst. eurų, kurie bus skirti skurdžiai gyvenantiems Malavio vaikams, bet ir dėl įspūdingų Lietuvos popmuzikos žvaigždžių pasirodymų.

Žiūrovai galėjo akis paganyti ne tik į gerai žinomus artistus, scenoje pristačiusius savo hitus, tačiau ir pasigrožėti Lietuvoje retai būnančia buvusia televizijos laidų vedėja Giedre Rusyte, kuri kas kartą sutinka būti šio renginio vedėja ir taip prisideda prie gražios iniciatyvos.

Unicef2017 233Vytautas Rumšas ir Giedrė Rusytė. Foto: TV3

Unicef2017 281Vytautas Rumšas ir Giedrė Rusytė. Foto: TV3

Spalvingo žvaigždžių gyvenimo apžvalgininkai atkreipė dėmesį, jog UNICEF šou „Už kiekvieną šou“ scenoje įvyko ir neoficialios suknelių varžytuvės – pramogų pasaulyje įprasta, jog kiekviena žinoma moteris, kildamas į sceną, tikisi priblokšti žiūrovus savo apdarais. Šį kartą neoficialių suknelių varžytuvių favoritės buvo dvi – itin elegantiškai atrodanti Giedrė Rusytė bei viena populiariausių Lietuvos popmuzikos atlikėjų Justė Arlauskaitė. Abi moteris kelis kartus keitė savo sceninius drabužius, bet stiliaus žinovams labiausiai į akį krito drąsia iškirpte pasižyminti Giedrės Rusytės auksinės spalvos suknelė bei Justės Arlauskaitės vilkėta trumputė raudona tunika, atidengianti jos dailias kojas.

Unicef2017 292Justė Arlauskaitė. Foto: TV3

Unicef2017 294Justė Arlauskaitė. Foto: TV3

Reikia pažymėti, kad abi moterys atrodė itin skoningai ir vykusiai paryškino savo privalumus, išvengdamos klišių ir vulgarumo užuomazgų – šių dviejų moterų suknelės tiesiog alsavo subtiliu, skoningu seksualumu.