Irina Shayk sužėrėjo: jos „eksas“ Cristiano Ronaldo turi ko pavydėti

sheik pIrina Shayk. Foto: instagram.com/irinashayk/

Garsus portugalų futbolininkas Cristiano Ronaldo greičiausiai negalėjo ramiai nusėdėti vietoje, peržvelgdamas nuotraukas iš Veronoje (Italija) surengto apatinių drabužėlių prekės ženklo „Intimissimi“ šou. Moterų pasaulyje ypatingai vertinamo ženklo atstovai pasistengė į vakarėlį sukviesti visą būrį efektingų gražuolių, o šios savo ruožtu pasistengė sužibėti prie fotosienelės.

Viena iš viešnių, pakviestų į „Intimissimi“ šou, iš Rusijos kilęs supermodelis Irina Shayk matyt privertė aiktelėti ne tik savo buvusį mylimąjį Cristiano Ronaldo (portugalas su išvaizdžia rusaite bendravo penkerius metus) – mados industrijos naujienas bei vakarėlius apžvelgianti žiniasklaida buvo tiesiog priblokšta.

sheik 1Irina Shayk. Foto: instagram.com/irinashayk/

Alexandre'o Vauthiero mados namų sukurta suknele pasipuošusi Irina Shayk iš tiesų atrodė taip, jog po jos kojomis tą pačią akimirką būtų pasiruošę kristi ir iškiliausi mačo. Blizgantis žalsvas suknelės audinys, gili iškirptė ir prie jos subtiliai priderinta juoda liemenėlė, prarėžos, neslepiančios dailių tarsi nutekintų kojų – taip atrodančia Irina Shayk negalima nesižavėti. O jei dar primintumėme, kad 31 metų moteris prieš pusę metų tapo mama? Taip, turbūt supermodelio mylimajam ir dukters tėvui, aktoriui Bradley Cooperiui turbūt bus nelengva apsiprasti su dėmesiu, kurį žiniasklaida ir gerbėjai skirs po trumpų motinystės atostogų vėl į viešumą grįžusiai Irina Shayk.

sheik 3Irina Shayk. Foto: instagram.com/irinashayk/

sheik 2Irinos Shayk suknelės detalė. Foto: instagram.com/irinashayk/